Очищення шкіри обличчя

Натуральна косметика для професійне очищення шкіри обличчя.

Багато людей не розуміють, що шкіра є найбільшим органом в організмі, але це так! Шкіра відіграє дуже важливу роль у захисті організму від інфекцій і мікробів, тому дуже важливо дбати про неї. Чистка шкіри повинна стати частиною вашого повсякденного життя!

1. З'ясуйте, який у вас тип шкіри. Ваша шкіра змінюється з віком, особливо в період статевого дозрівання. Щоб знайти правильний засіб, важливо спочатку визначити тип вашої шкіри.
Нормальна шкіра не занадто жирна і не занадто суха, з мінімальною кількістю плям і не вибаглива до погоди.
Жирна шкіра часто з'являється блискучою або жирної, навіть якщо ви недавно умив обличчя. Жирна шкіра схильна до утворення плям і великих пір.
Суха шкіра часто лущиться, з більш видимими лініями і червонуватими плямами.
Чутлива шкіра часто помилково приймається за суху, тому що на ній теж як правило, з'являється сухість і почервоніння, проте різниця полягає в тому, що чутлива шкіра часто є результатом реакції певного інгредієнта в продукт догляду за шкірою.
Комбінована шкіра - це шкіра у якій виявляються жирні ділянки в деяких районах і сухі або нормальні в інших. Комбінована шкіра, як правило, жирна навколо Т-зони (Т-подібної зони, створеної вашим чолом, носом і підборіддям) і нормальної або сухої на решті частини обличчя.

2. В першу чергу мийте руки! Перш ніж розпочати очищення шкіри обличчя, переконайтеся, що ви вимили руки теплою водою з милом, видаливши всі мікроби, пил і бруд.

3. Мийте обличчя двічі в день теплою водою та миючим засобом для вашого типу шкіри. Навіть якщо ваша шкіра виглядає чистою! Дуже важливо очищати своє обличчя щоранку і щовечора перед сном, особливо якщо ви носите макіяж.
Не використовуйте воду, яка занадто гаряча або холодна, так як це може привести до пошкодження шкіри і до проникненню жиру і бруду всередину пір.
Обережно масажуйте особа з повільними круговими рухами. Не тріть! Інакше такі чистки будуть викликати роздратування і почервоніння на шкірі.
Очищайте шкіру навколо очей з особливою обережністю, так як це самий тонкий і чутливий ділянку шкіри на обличчі. Крім того, ви не хочете, щоб в кінцевому підсумку миючий засіб потрапив у ваші очі!