ІМУНОМАГ - засіб для імунітету

Торгова марка: Mg-norma

0280
ІМУНОМАГ засіб для імунітету

45 грн

Оптові ціни:

Кількість  3+   6+   12+   24+ 
Ціна  43 грн   41 грн   40 грн   38 грн 
+
Тел.: +38(066)278-30-61, +38(097)241-42-00

При замовленні від 1000 грн доставка БЕЗКОШТОВНА

 

ПРОДУКЦІЯ СЕРТИФІКОВАНА І МАЄ ПАСПОРТ ЯКОСТІ

Інструкція по застосуванню

Склад: розчин природного бішофіту Полтавського родовища, екстракти ехінацеї пурпурової, шипшини, меліси, звіробою.

Сфера застосування: рекомендується додатково в раціон харчування, в якості дієтичної добавки як джерело магнію, мінералів, мікроелементів (калій, кальцій, йод, бром, селен, мідь, цинк, хром) і вітамінів, для магнієвої корекції засвоєння кальцію (профілактика остеопорозу). ІМУНОМАГ призначають для підвищення імунітету та посилення захисних функцій організму від інфекцій. Сприяє підвищенню гемоглобіну. Полегшує перебіг і сприяє одужанню при хронічних захворюваннях (у т. ч. легенів, шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату). Як засіб для імунітету підвищує роботу дезінтоксикаційної функції організму. ІМУНОМАГ застосовується для профілактики синдрому стресу. Корисний при підвищених фізичних та емоційно-розумових навантаженнях.

Протипоказання: гострі запальні процеси і новоутворення органів травлення, вагітність і годування груддю, індивідуальна непереносимість

Застереження щодо застосування: не використовувати в якості замінника повноцінного раціону харчування. Приймати тільки в розведеному вигляді. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед вживанням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Рекомендації щодо споживання: 10-20 крапель розвести в 100 мл питної води або соку. Приймати 3 рази в день перед їжею.

Термін споживання: 15-20 днів, при необхідності подальше вживання слід погоджувати з лікарем.

На курс споживання необхідно &≈; 3 флакона.

Форма випуску: флакон 30 мл з дозатором-крапельницею в індивідуальній упаковці.

ІМУНОМАГ не є лікарським засобом.

Не містить ГМО.

Умови зберігання: зберігати в захищених від світла умовах при температурі 10oC до 25 o c, відносної вологості повітря 80% ± 5%. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності 3 роки. Рекомендовано використовувати протягом 6 місяців після відкриття флакона.

Акція! Разом дешевше!

Серія препаратів для внутрішнього застосування:

Ціна окремо 162 грн
Ціна комплекту 149 грн

Додатковий опис

Унікальне імуномодулюючий засіб на натуральній основі

В еволюційному процесі утворилася складна багаторівнева система імунітету головною ланкою якого є імунні клітини з характерними особливостями: 

 • Здатність розрізняти корисну і патогенну флору;
 • Формування генетичної пам'яті після першого контакту з антигенними елементами;
 • Колоніальна організація імунних клітин чинити опір множинним антигенними детерминантам.

Біологічний сенс захисних функцій - генетична недоторканість і стабільність організму.

Мінерали і вітаміни зміцнюють імунітет! «Імуномаг» - засіб натурального походження збільшує природну здатність організму захищатися від впливу патогенних агентів провокують якусь деструкцію з характерним функціональним зміною активності імунокомпетентних клітин для підтримки саморегуляції внутрішнього середовища. Захисний механізм розпізнає і знешкоджує патогени, перешкоджає зараженню і локації в власні клітини вірусних і бактеріальних агентів екзогенних і ендогенних походжень.

Основний склад иммуномодулирующего кошти

У складі кошти для імунітету Імуномаг знаходиться Бішофіт полтавського походження, ехінацея пурпурова, шипшина, меліса, звіробій.

бішофіт

Бішофіт - природний мінерал містить комплекс вітамінів і мінералів натурального походження. Видобувається з застосуванням буріння свердловин на глибині 2,5 км, характеризується загальною мінералізацією 350 г / л (перевищує показники всіх відомих мінеральних родовищ). Після обробки зберігає весь комплекс макро- і мікроелементів з підвищеним вмістом магнію необхідного для стабільної роботи імунної системи людини.

Загальна характеристика:

Йод - мікроелемент присутній у всіх живих організмах, входить до складу тіроідних гормонів (тироксин; трііодтіронін) виробляються щитовидною залозою. Має великий вплив на зростання, розвиток і систему метаболізму.

Бор - мікроелемент необхідний для нормальної життєдіяльності, входить до складу м'язової маси, кісток і крові.

Мідь - є головним переносником білка церулоплазмінома по току крові, зустрічається в складі більшості ферментів відповідальних за транспортування кисню. Недолік міді виражається в зниженні активності ферментних систем, білкового обміну.

Залізо - каталізатор процесу обміну киснем з навколишнім світом (дихання). Недолік виражається в зниженні гемоглобіну в крові і всіма супутніми чинниками.

Магній - життєво-важливий елемент, присутній у всіх тканинах і органах організму, необхідний для нормальної функціональності клітин. Бере участь у передачі нервових імпульсів, метаболізмі, скорочення м'язових волокон, надає природне болезаспокійливі, антиагрегантну та імуностимулюючу дію.

додатковий склад 

Ехінацея пурпурна - багаторічна трав'яниста рослина з родини айстрових. Активізує неспецифічні фактори захисту організму і імунних клітин, нормалізує метаболізм, стимулює процес утворення, розвитку і дозрівання клітин крові, збільшує кількість лейкоцитарних і імуномодулюючих клітин ретикулоендотеліальної системи селезінки. Володіє яскраво вираженими протизапальними і імуностимулюючі властивості.

Шипшина - рослина сімейства Рожеві порядку Розоцвіті. Плоди мають виражений фітонцидні, бактерицидну і імуностимулюючу дію, містять підвищену кількість антиоксидантів, головний постачальник вітаміну С.

Мелісса - багаторічна ефіроолійних трав'яниста рослина, має анксиолитическими, противірусними, антимікробними, антиалергічні і імуномодулюючими властивостями. Широкий спектр дії обумовлений високим вмістом біоактивних речовин. В як імуномодулятор діють фенілпропаноїди відповідальні за противірусний, антигістамінний, антиоксидантну, антимікробну дію лікарської рослини. 

регуляція імунітету

Активні діючі речовини поливитаминного комплексу «Імуномаг» підвищують неспецифічну резистентність, активують макрофаги і гранулоцити, підсилюють фагоцитоз. Звільнення цитокінів призводить до проліферації і стимуляції клітин імунітету. Дією «Імуномаг» підвищується противірусна активність, зростає ингибирующее вплив на тканинні і бактеріальні ферменти, здатні розщеплювати мукополісахарідниє кислоти. Збільшується проникність тканин, покращаться трофіка і дифузія рідин в міжтканинні простору що сприяє посиленому насиченню активних імунних клітин. Внаслідок цього посилюються захисні сили організму, стимулюється функціональність імунної системи до придушення і знищення патогенної бактеріальної флори.

Показання до прийому препарату

 • Природжений імунодефіцит.
 • Вірусно-бактеріальне інфікування.
 • Грибкова інфекція.
 • Гельмінтоз.
 • Дисфункції сечостатевої системи.
 • Ниркова і печінкова недостатність.
 • Порушення метаболізму різної етіології.
 • Імуносупресія внаслідок тривалого застосування медикаментозних засобів.
 • Радіоактивне опромінення.
 • Стресові ситуації.
 • Алергія.
 • Постопераційні і посттравматичні стани.
 • Трансплантація органів.
 • Сезонна профілактика.

Перед застосуванням засіб розводиться в невеликій кількості води. Дози визначаються в індивідуальному режимі в залежності від мети застосування препарату. Правильне дозування препарату забезпечує дозатор. 

Періодичне застосування нового прогресивного імуностимулюючої комплексу «Імуномаг» підвищить опірність організму, відновить роботу імунної системи і не зробить негативного впливу на організм.

Препарат не містить в складі хімічних модуляторів.

Ви можете купити ІМУНОМАГ - препарат (засіб) для підвищення імунітету дитини і дорослого в аптеках Києва та Вінниці, або доставимо компанією-перевізником "Нова Пошта" з Полтави за 1-2 дня.

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ