ОПІК-СТОП пінка / мазь після опіку

0300
ОПІК-СТОП мазь від опіків

55 грн

+
Тел.: +38(066)278-30-61, +38(097)241-42-00

При замовленні від 1000 грн доставка БЕЗКОШТОВНА

 

ПРОДУКЦІЯ СЕРТИФІКОВАНА І МАЄ ПАСПОРТ ЯКОСТІ

Інструкція по застосуванню

Універсальне засіб для домашньої аптечки

ОПІК-СТОП пінка / мазь після опіку

Сфера використання: Рекомендується до застосування в якості допоміжного засобу для регенерації шкіри внаслідок будь-яких термічних опіків (окріп, гарячим предметом, відкритим вогнем або сонцем). Може застосовуватися для всіх вікових груп: від дітей до дорослих і для всіх типів шкіри.
Дія: Зручна форма випуску препарату у вигляді пінки сприяє безболісному нанесення на уражену ділянку, охолоджує і полегшує біль. Наявність в препараті таких активних компонентів, як пантенол, ефірне масло чайного дерева і алое Віра, забезпечує швидку регенерацію тканин шкіри, значно прискорює процес загоєння після опіків, без ускладнень. Алантоїн пом'якшує і зволожує шкіру, попереджає хворобливі розтріскування. Мінеральний комплекс є найкращим «будівельним матеріалом» для нових клітин, тим самим попереджає поява рубців при загоєнні. Після нанесення пінка утворює своєрідну плівку, яка активно захищає шкіру і стимулює процес відновлення.
Застосування: Перед нанесенням струсити флакон. Нанести пінку на ушкоджену ділянку шкіри в достатній кількості. Залишити до повного вбирання (поглинання шкірою). При необхідності нанести пінку повторно. Не змивати.

Склад (INCI): пантенол, алантоїн, масло чайного дерева, алое Віра, вода підготовлена, бішофіт (магнію хлорид)
Особливих вимог до зберігання немає.

D-panthenol, Allantoin, Aloe vera extract, Aqua, Magnesium chloride (Bishofit), Melaleuca alternifolialeaf oil

Відео огляд

Додатковий опис

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ