Ялівець фітоконцентрат МАГНІЄВИЙ (для ванн)

Торгова марка: Целебная ванна

0530
ванни з ялівцем

77 грн

+
Тел.: +38(066)278-30-61, +38(097)241-42-00

При замовленні від 1000 грн доставка БЕЗКОШТОВНА

 

ПРОДУКЦІЯ СЕРТИФІКОВАНА І МАЄ ПАСПОРТ ЯКОСТІ

Інструкція по застосуванню

Область застосування: комплекс фітоекстрактів, ароматичних масел і життєво важливих мікро - і макроелементів для приготування фитоминеральных ванн. Насичує організм магнієм трансдермально (через шкіру).

Дія: ванни з ялівцем та іонами магнію знімають втому і біль у м'язах, рекомендують при радикуліті і ревматичних болях у суглобах. Створюють зігріваючий і заспокійливий ефект, сприяють очищенню організму. Мають потогінну і сечогінну дію, пригнічують інфекції легеневої системи, проявляють виражену бактерицидну дію, покращують роботу сечовидільної і травної систем. Підвищують імунний захист організму. Відновлюють сили, надають бадьорість і життєрадісність.

Метод застосування: на загальну ванну чи місцеву ванночку розчинити у воді 1 мірну ложку фитоконцентрата. Температура води +37 °С. Приймати ванни 15-20 хвилин. Для посилення ефекту концетрацию в загальній ванні припустимо збільшити в два рази.

Ingredients (INCI): bishofit, maris sal, propyleneglycol, aromacolor, juniperus communis oil, juniperus  communis  extract.

Протипоказання: захворювання в гострій стадії, тромбози, емболії, гіпертонічна хвороба 2 і 3 стадії, туберкульозний процес, епілепсія, інфекційні захворювання, індивідуальна непереносимість. Загальні протипоказання до бальнеотерапії.

500 мл/ml

Відео огляд

 

Для даного товару відео огляд відсутній

Додатковий опис

Фітоконцентрат Ялівець морські ванни для дітей (не сіль для ванн)

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ