Шавлія фітоконцентрат МАГНІЄВИЙ (для ванн)

Торгова марка: Целебная ванна

0490
Магнієві ванни з шавлією

87 грн

+
Тел.: +38(066)278-30-61, +38(097)241-42-00

При замовленні від 1000 грн доставка БЕЗКОШТОВНА

 

ПРОДУКЦІЯ СЕРТИФІКОВАНА І МАЄ ПАСПОРТ ЯКОСТІ

Інструкція по застосуванню

Область застосування: комплекс фітоекстрактів, ароматичних масел і життєво важливих мікро - і макроелементів для приготування фитоминеральных ванн. Насичує організм магнієм трансдермально (через шкіру).

Дія: ванни з шавлією та іонами магнію знімають нервову напругу, допомагають при головному болю. Підвищують імунітет, розумову і фізичну працездатність, покращують пам'ять, очищають кровоносні судини. Нормалізують обмін речовин і мінеральний баланс. Знижують біль і запалення в суглобах і м'язах. Корисні при захворюваннях периферичної нервової системи і ревматизмі. Благотворно впливають на дихальну і кровоносну системи. Корисні при екземах, псоріазі, шкірних висипах. Уповільнюють процес старіння шкіри, перешкоджають утворенню зморшок.

Метод застосування: на загальну ванну чи місцеву ванночку розчинити у воді 1 мірну ложку фитоконцентрата. Температура води +37 °С. Приймати ванни 15-20 хвилин. Для посилення ефекту концетрацию в загальній ванні припустимо збільшити в два рази.

Ingredients (INCI): bishofit, maris sal, propyleneglycol, aromacolor, salvia officinalis oil, salvia officinalis extract.

Протипоказання: захворювання в гострій стадії, тромбози, емболії, гіпертонічна хвороба 2 і 3 стадії, туберкульозний процес, епілепсія, інфекційні захворювання, індивідуальна непереносимість. Загальні протипоказання до бальнеотерапії.

500 мл/ml

Відео огляд

 

Для даного товару відео огляд відсутній

Додатковий опис

Фітоконцентрат Шавлія морські ванни для дітей (не сіль для ванн)

Магнієвий фітоконцентрат Шавлія для лікувальних ванн. Цілющі ванни з шавлією і чистими пластівцями магнію для здоров'я вашої дитини вдома і в санаторії.

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ