Розмарин фітоконцентрат МАГНІЄВИЙ (для ванн)

Торгова марка: Целебная ванна

0560
ванни з розмарином

72 грн

+
Тел.: +38(066)278-30-61, +38(097)241-42-00

При замовленні від 1000 грн доставка БЕЗКОШТОВНА

 

ПРОДУКЦІЯ СЕРТИФІКОВАНА І МАЄ ПАСПОРТ ЯКОСТІ

Інструкція по застосуванню

Область застосування: комплекс фітоекстрактів, ароматичних масел і життєво важливих мікро - і макроелементів для приготування фитоминеральных ванн. Насичує організм магнієм трансдермально (через шкіру).

Дія: ванни з розмарином та іонами магнію тонізують, підвищують розумову і фізичну працездатність, активують пам'ять, ясність мислення, піднімають настрій, знімають втому, відновлюють сили при фізичному і розумовому перенапруженні. Покращують кровообіг, нормалізують серцеву діяльність і ЦНС. Оновлюють шкіру, роблячи її пружною, рівною і гладкою. Знеболюють при ревматизмі, артритах, болях у м'язах та спині, при головних і шлункових болях. Мають антицелюлітною дією.

Метод застосування: на загальну ванну чи місцеву ванночку розчинити у воді 1 мірну ложку фитоконцентрата. Температура води +37 °С. Приймати ванни 15-20 хвилин. Для посилення ефекту концетрацию в загальній ванні припустимо збільшити в два рази.

Ingredients (INCI): bishofit, maris sal, propyleneglycol, aromacolor, rosmarinus officinalis oil, rosmarinus officinalis extract.

500 мл/ml

Відео огляд

 

Для даного товару відео огляд відсутній

Додатковий опис

Фітоконцентрат Розмарин морські ванни для дітей (не сіль для ванн)

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ