Термальний крем-гель для схуднення aCell FitActive Thermal Gel

Торгова марка: Helper proSport

0580
Термальний крем для схуднення

170 грн

+
Тел.: +38(066)278-30-61, +38(097)241-42-00

При замовленні від 1000 грн доставка БЕЗКОШТОВНА

 

ПРОДУКЦІЯ СЕРТИФІКОВАНА І МАЄ ПАСПОРТ ЯКОСТІ

Інструкція по застосуванню

«Для корекції фігури»

Сфера застосування: Стимулює посилене розщеплення жирової клітковини, виведення зайвої рідини з проблемних зон. Пощипування, почервоніння, відчуття «глибокого» тепла необхідні для максимального ефекту.

Метод застосування: Забезпечує посилене розщеплення жирової клітковини. Нанести на проблемні зони під спортивний одяг на весь час тренування. По закінченні змити. Для мксимального ліфтингу шкіри нанести aCell FitActive Lifting Gel.

Ingredients (INCI): aqua, sales (maris sal, magnesium chloride), glycerin, cocamidopropyl betaine, c ocos nucifera oil, brassica juncea extract, capsicum frutescens extract, xanthan gum, camphor, niacin, lav andula angustifolia oil, citrus medica limonum oil, citrus nobilis oil.

запобіжні Заходи: у разі випадкового потрапляння препарату в очі потрібно промити їх проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря.

Виробник: ПП «Екобиз», Україна , р. Полтава , вул . Енгельса 19 А.  ТУ У 20.4-38115979-001:2012
Висновок державної санепідекспертизи МОЗ України № 05.03.02-04/82609 від 12.09.2013 року.

Термін зберігання: 3.
Номер партії ідентифікується по даті виготовлення

200 мл/ml

Відео огляд

 

Для даного товару відео огляд відсутній

Додатковий опис

Крем для схуднення

Сьогодні все більше людей приділяють увагу тому, щоб мати ідеально збалансований організм. Тому все більш популярними стають засоби, які  допомагають створити і утримати тіло в ідеальній формі, як у комплексі з фізичними навантаженнями, так і без таких, які сприяють корекції фігури в домашніх умовах без особливих зусиль.

Таким засобом є крем (гель) для схуднення aCell FitActive Thermal Gel серії Helper proSport. В основу цього препарату входить природний магній і висока концентрація сприяють схудненню  активних інгредієнтів. Завдяки комбінації цих компонентів ліквідуються надлишкові рідини і спалюють зайвий жир в організмі, залишаючи шкіру м'якою і зволоженою, шкіра стає більш пружною і зменшаться оббьемы талії і стегон.

Для досягнення найкращих результатів продукт повинен бути використаний в поєднанні зі здоровим способом життя і фізичним навантаженням.

Крем (гель) для схуднення aCell FitActive Thermal Gel необхідно наносити круговими рухами перед тренуваннями на області, які ви хочете підкоригувати - талію, живіт і сідниці. Пощипування, почервоніння, відчуття «глибокого» тепла значить, що крем приступив до роботи. Після закінчення тренування крем необхідно змити.

Важливо зазначити, що крем для схуднення aCell FitActive Thermal Gel можна купити в нашому інтернет-магазині за відносно низькими цінами. Купивши крем для схуднення aCell FitActive Thermal Gel Ви переконаєтеся, що отримуєте реальну цінність за свої гроші, так як купуєте якісний продукт, який, якщо правильно використовувати, гарантує позбавлення від зайвих кілограмів Вашого тіла.

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ