Зволоження та живлення шкіри

(2)
87 грн
Активно впливає на текстуру епідермісу, запобігає провисання, стимулює регенерацію клітин, відновлює здоровий вигляд і сяйво шкіри.
(2)
87 грн
Немає у наявності
Матуючий засіб запобігає утворенню зморшок і пігментних плям, активно впливає на всі фактори старіння.
(3)
87 грн
Підвищує еластичність, зменшує кількість мімічних та вікових зморшок, шкіра стає гладкою і сяючою на вигляд.
(4)
96 грн
Активізує процеси регенерації і метаболізму, перешкоджає лущення і покращує міжклітинну комунікацію.
(2)
87 грн
Забезпечує корекцію секреції сальних залоз, звуження пор, розгладження зморшок, моментальне оптичне вирівнювання шкіри обличчя.

Крема для зволоження і живлення шкіри обличчя

Які бувають типи шкіри, і який зволожуючий крем вам підійде? Незважаючи на наші розбіжності, майже всіх типів шкіри можуть витягти користь з правильно підібраного зволожуючого крему.

Сухий тип шкіри, безумовно, може підтвердити це. Без щоденної дози гідратації ваша шкіра буде відшаровуватися, з'явиться свербіж і напруга. На щастя, представлені у нас зволожуючі креми включають в себе продукти, що забезпечують інтенсивне зволоження, яке триває весь день, не викликаючи прориви або сальність.

Для жирної шкіри можна використовувати зволожуючий крем рідше, але насправді за фактом його потрібно стільки ж. Тому що люди з жирною або схильної до акне шкіри часто застосовують підсушує кошти. Використовуючи легкі, зволожуючі крему можна зберегти шкіру в балансі протягом довгого часу. Ці легкі зволожуючі креми, ідеально підходять для жирної шкіри, вони не викликають прояву додаткового блиску.

Якщо у вас чутлива шкіра, ви точно знаєте, що хороший зволожуючий крем може заспокоїти почервоніння або запальні процеси на шкірі, як екзема.

Фильтры товаров
По типу шкіри
Область застосування
Форма випуску