Натуральна косметика для обличчя

(1)
87 грн
Мультифункціональний регенеруючий нічний крем для глобальної реструктуризації шкіри має омолоджуючий ефект.
(2)
87 грн
Активно впливає на текстуру епідермісу, запобігає провисання, стимулює регенерацію клітин, відновлює здоровий вигляд і сяйво шкіри.
(3)
87 грн
Зміцнює і підтягує шкіру шиї і декольте, формує чітку лінію бюста, позбавляє від стриї і розтяжок.
(2)
87 грн
Матуючий засіб запобігає утворенню зморшок і пігментних плям, активно впливає на всі фактори старіння.
(3)
87 грн
Відновлювальний крем для обличчя проти зморшок - універсальний засіб від вікових змін.
(4)
96 грн
Детоксикуючий очищуючий лосьйон, уповільнює процес старіння, освітлює шкіру обличчя і декольте.
39 грн
Видаляє відмерлі лусочки ороговілого шару і стимулює оновлення епітеліальної тканини.
(1)
87 грн
Немає у наявності
Мус з екстрактом білої троянди містить очищаючі компоненти призначені для делікатного вмивання сухої і чутливої шкіри обличчя, шиї і декольте.
(3)
78 грн
Антивіковий ліфтинг крем для зменшення природних ознак старіння, відновлення клітин епідермісу, підвищення пружності і щільності шкіри.
96 грн
Нормалізує рівень водневого показника, регулює вироблення секрету сальних залоз, очищає і звужує пори, усуває жирний блиск, чорні точки і акне.
87 грн
Завдяки ніжній формулі гель дбайливо очищує і освіжає шкіру, дарує їй життєву енергію, не порушуючи гідроліпідної плівки, не викликає відчуття стягнутості.
(2)
87 грн
Очищуючий засіб для всіх типів шкіри моментально видаляє забруднення, водостійкий макіяж і жирові відкладення з області обличчя, шиї і декольте.
(3)
87 грн
Підвищує еластичність, зменшує кількість мімічних та вікових зморшок, шкіра стає гладкою і сяючою на вигляд.
(1)
78 грн
Цей засіб на водній основі спеціально створений для щоденного догляду за зоною навколо очей
(5)
96 грн
Надає глибоку зволожуючу дію, активує механізм клітинної гідратації, сприяє зменшенню набряків.
(2)
39 грн
Немає у наявності
Застосування гидрофильной маски з активними мікро- і макроелементи гарантує поліпшення і пом'якшення трофічних показників шкіри.
(1)
39 грн
Рослинні екстракти в складі маски сприяють відбілюванню шкіри, стимулюють обмін речовин, регенерують клітини епідермісу, прискорюють кровообіг і відновлюють водно-кислотний баланс.
(1)
96 грн
Для догляду за проблемною шкірою обличчя схильної до появи гіперсебореі, гіперкератозу, вугрової висипки, чорних крапок і прищів.
(1)
87 грн
Себорегулюючий живильний крем розроблений спеціально для інтенсивного догляду за атопічною шкірою обличчя схильної до запалення.
(2)
87 грн
Себорегулируюча формула в складі гелю сприяє миттєвому очищенню від підшкірного сала, ороговілої епітеліальної тканини та декоративної косметики.

Омолоджуюча косметика для салонів краси та домашнього застосування

Натуральні косметичні препарати із застосуванням Бішофіту для професійного підходу до лікування та профілактики дегенеративних і дистрофічних змін епідермісу. Ефективні маски від зморшок, креми і ліфтинг-сироватки для шкіри навколо очей забезпечують оптимальний догляд за обличчям в домашніх умовах і попереджають загострення хронічних захворювань.

Комплексне застосування косметики з Бішофітом підвищує фармацевтичний ефект лікарських препаратів. На Україні і в країнах близького зарубіжжя продукція займає одне з головних місць серед всіх косметичних засобів рекомендованих дерматологами і косметологами. Фармакосметика структурована і надана як укомплектована програма вирішення проблем зі шкірою обличчя таі тіла.

Важливо! На підставі інтенсивних наукових експериментів і досвіду поколінь різних країн була створена фармакосметична лінія Бішофф з Бішофітом і соком гриба Шиїтаке. Унікальні властивості полімінералів і полісахаридів дозволяють досягти вражаючих косметологічних результатів.

Основний механізм дії (фармакокінетика)

Біоактивні речовини фармакосметичних засобів активізують дію ферментів каталази в шкірі. Каталаза є активним антиоксидантом перешкоджає виробленню вільних радикалів.

Важливо! З віком утворення ферменту каталази скорочується під впливом несприятливих факторів навколишнього середовища, клінічні дослідження довели: застосування косметики з підвищеним вмістом магнію стабілізує функціональність каталази та іншої ферментації активізуючи власні захисні сили епідермісу.

Складові компоненти косметологічних препаратів здатні відновлювати рН епідермісу навіть після агресивних впливів зовнішніх факторів.

Біоактивний склад

Основними компонентами омолоджувальної косметики Bishoff є полімінерал Бішофіт і сік японського гриба Шиітаке.

Бішофіт

Представляє собою органічні залишки стародавнього океану – натуральний хлоридно-магнієвий розсіл з підвищеним вмістом мікро - і макроелементів. Видобувається методом підземного вилуговування артезіанською водою. Бішофіт насичений рідкісними природними сполуками з підвищеним ступенем гідратації, здатний одночасно зміцнювати, відновлювати і нормалізувати рН, підсилювати природні бар'єрно-захисні властивості організму, регенерувати і омолоджувати епідерміс.

Полиминералы Бішофіту:

 1. Хлорид Магнію – необхідний для повноцінного клітинного функціонування. Бере участь в хімічних реакціях обміну речовин, нормалізує імпульсну передачу нервових волокон. Хлоридно-магнієві солі активно застосовуються в області косметології для регенерації тканин, зниження контрактури шрамів, насичення дерми поживними речовинами і відновлення молодості шкіри.
 2. Калій – біогенний елемент, що міститься у клітинному просторі людини. Регулює кислотно-лужний і водний баланс. Створює умови для біологічної діяльності мембранного потенціалу і скорочення м'язових волокон.
 3. Кальцію Хлорид – регулятор процесів згортання крові, є універсальним посередником внутрішньоклітинних реакцій, контролює м'язове скорочення, экзоцитоз, секрецію гормонів і нейромедіаторів. Один з найголовніших джерел пружності і гладкості шкіри.
 4. Йод – мікроелемент присутній у всіх живих організмах. Входить до складу гормонів, надає багатосторонню дію на місцевий і внутрішній обмін речовин.

Бішофіт використовується в різних областях медицини і косметології для лікування і реабілітації широкого спектра патологій епідермісу. Має потужну протизапальну дію, має регенеруючий ефект, сприяє зміцненню м'язової і сполучної тканини, покращує кровообіг і мікроциркуляцію крові, стабілізує місцеві імунні реакції.  

Сік гриба Шиітаке

Шиітаке (Lentinusedodes) – Східноазіатський гриб який входить до групи сапротрофних макроміцетов, живиться органічними рештками флори. Активно культивується по всьому світу, застосовується з XIV століття як універсальний засіб лікування захворювань і для продовження молодості. Концентрований сік м'якоті гриба насичений мікро - і макроелементами: вітамінами, ферментами, медіаторами. Регулює метаболічну, ферментну, імунну активність. В аюрведичній практиці використовується як засіб для підвищення життєвої енергії Ци.

У соку гриба Шиитаке знаходиться підвищений вміст полісахаридів, тритерпеноїдів, супероксиддисмутази, аденозин, імунні і звичайні білки, вітаміни, мікроелементи, нуклеїнові кислоти, лектини, лігніни, амінокислоти, антиоксиданти, целюлоза, ергостерол. Найбільш затребуваним компонентом є група молекул полісахариду – бета-глюкан  «Лентинан». Це різновид мономерних полісахаридів дельта-глюкози, з бета-глікозидними сполуками, відмінною молярної маси (г/моль), щільністю і тривимірною структурою.

Бета-глюкан синтезує і вивільняє регулятори чинників зростання епідермальних клітин (інтерлейкінів, інтерферонів), активує моноцитарна систему організму.

Сік з міцелію гриба характеризується високими захисними властивостями, значно знижує кількість патологічно імунних клітин. Полісахарид Бета-глюкан успішно застосовується зовнішньо: фармакокінетика білка дозволяє використовувати екстракт в лікувальної та профілактичної косметології.

Важливо! Бета-глюкан впливає на внутріепідермальні макрофаги, захищає шкіру від локальних інфекцій і новоутворень. Під впливом полісахариду макрофаги ліквідують патогенну мікрофлору і відмерлі клітини, омолоджують шкіру, живлять епідермальним чинником зростання (ЕФР) створюючи колаген та еластин.

Косметологічний ефект

Інноваційна косметика з бішофітом гарантує:

 • Запобігання старіння – ліквідація мімічних і вікових зморшок;
 • Захист від ультрафіолетових променів, забруднень повітря і тд;
 • Антиоксидантну діяльність;
 • Підвищення природної опірності епідермісу;
 • Нормалізацію захисних реакцій ресурсів;
 • Регенерацію пошкоджених клітин дерми;
 • Утворення нового колагену і еластину.

Важливо! Наші креми для обличчя гарантують гладку, здорову і чисту шкіру без зморшок, пігментних плям і зниженого тургору.

Інформаційний блок

Косметологічні засоби Bishoff розроблені із застосуванням передових технологій. Текстура кремів адаптована до різних потреб шкіри: оптимальне всмоктування; комфортне нанесення; максимальна ефективність. Всі формули протестовані під контролем дерматологів і підходять для домашнього використання.

Купити лікувальну косметику можна на сайті виробника або в дочірніх компаніях і дилерських порталах. Перед придбанням товару рекомендується запросити сертифікати, що підтверджують справжність продукції.

Підкатегорії Підкатегорії
Фильтры товаров
По типу шкіри
Область застосування
Форма випуску
Сфера використання