Підвищення імунітету - вітаміни та препарати зміцнюють імунітет

Товар дня
(17)
51 грн 59 грн
Має потужний жовчогінний ефект, регулює кишкову моторику. Профілактика жовчнокам'яної хвороби. Лікування і лікування закрепів. Профілактика уролітіазу. Магнієва корекція засвоєння кальцію. Профілактика і корекція остеопорозу. 
Товар дня
(2)
35 грн 48 грн
При обмінних порушеннях, погіршенні загального самопочуття, зниженні працездатності, при стресі і порушеннях сну.
Товар дня
(3)
277 грн 380 грн
При обмінних порушеннях, погіршенні загального самопочуття, зниженні працездатності, при стресі і порушеннях сну.
Товар дня
(3)
64 грн 87 грн
При обмінних порушеннях, погіршенні загального самопочуття, зниженні працездатності, при стресі і порушеннях сну. 

Як швидко підняти імунітет дорослим і дітям? Як зміцнити імунну систему людини природним шляхом за допомогою магнію і ехінацеї?

Основні функції імунної системи. Як підняти імунітет. Ефективний імуностимулятор на натуральній основі.

Імунітет - це вроджена чи набута несприйнятливість організму до генетично чужорідним речовин і патогенних агентів. У перекладі з латинської означає звільнення і є сукупністю біологічних процесів і механізмів спрямованих на постійне збереження умов всередині організму в незмінному вигляді, відрізняється індивідуальним генетичним кодом розпізнавання чужорідного об'єкта.

У вільному доступі знаходиться багато інформації про те, як підвищити імунітет за допомогою тих чи інших лікарських засобів і біодобавок, але необхідно пам'ятати, що імуномодулююча терапія повинна грунтуватися на індивідуальному підході з урахуванням всіх сильних і слабких сторін організму.

природжений імунітет

Вроджений імунітет - генетична здатність знешкодження сторонніх і потенційно небезпечних біоматеріалів ще до появи патогена. Вроджена імунна система має індивідуальний клітинним матеріалом і гуморальними комплементами які при атаці патогенів викликають реагування системи запальним процесом.

Основні дії вродженого імунітету:

 • транспортування клітин імунної апарату в зону патогена;
 • aktivirovanie комплементу;
 • виявлення і знищення чужорідного матеріалу;
 • виробництво нового антигену;
 • активація придбаної імунної захисту.

набутий імунітет

Система набутого імунітету утворюється індивідуально в процесі життєдіяльності і є результатом роботи лейкоцитів - головних клітин захисного апарату.

Важливо знати! «Лейкоцити - білі кров'яні тільця здатні активно пересуватися в міжклітинні простори і поглинати чужорідні тіла».

Освіта пасивно-придбаної імунної захисту відбувається в результаті застосування імуномодулюючих та імуностимулюючих засобів.

Різниться активно- і пасивно-набутий імунітет:

 • Активно набутий - з'являється внаслідок принесеної інфекційно-вірусної хвороби або вакцинації.
 • Пасивно набутий - імунні клітини передаються від матері до плоду через плаценту або в період лактації. Також пасивно-набутий імунітет може утворюватися після введення в організм людини сироватки містить антитіла токсинів і мікробів.

Імуностимулятори та імунодепресанти

Засоби контролюючі імунну систему можуть бути імуностимулюючі і імунодепресивними, тобто підвищують або пригнічують дії імунних клітин щодо чужорідних агентів.

До препаратів активує підвищення імунітету (імуностимуляторів) зараховуються стимулятори вилочкової залози (тимуса), інтерферони, біоактивні пептиди, грибкові полісахариди і лікувальні вакцини. Діючі компоненти впливають на обмін генетичною інформацією між тканинами і клітинами органічної системи і активують імунокомпетентні клітини.

Імунодепресанти, або кошти придушення активності лімфоцитів застосовуються при алергічних реакціях, запальних процесах, трансплантації або лікуванні аутоімунних патологій.

Імуностимулятори як і імунодепресанти отримують з рослин і тварин методом генетичного синтезування.

імуностимулюючі засоби

Екстраіммунная терапія полягає в стимулюванні метаболічних процесів внаслідок впливу сполук підвищують нормальний або знижений гуморальний і клітинний імунну відповідь.

В даний час існує велика кількість з'єднань для створення активного імунітету, однак в масовому споживанні використовуються лише деякі препарати.

Перед тим як підняти імунітет синтетично або біологічно активним препаратом необхідно враховувати, що всі штучно створені стимулятори володіють тими чи іншими побічними ефектами.

За результатами досліджень ВООЗ найбільш нешкідливими для загального зміцнення організму є імуномодулюючі препарати рослинного походження. Це кошти в поєднанні з мінералами (особливо магній, цинк і селен) об'єднуються в адаптогени підвищують захисні функції організму, стимулюють розвиток розумового та фізичного потенціалу і допомагають адаптуватися до впливів навколишнього середовища.

Рослинні і мінеральні компоненти в складі імуномодулюючих засобів сприяють відновленню і нормалізації функціональності імунної системи.

Мінерали і вітаміни зміцнюють імунітет

Методом тривалих наукових досліджень були класифіковані імуностимулюючі компоненти рослинного і мінерального походження з м'яким адаптогенів впливом на організм. При профілактичному прийомі імуномодуляторів на рослинній основі знижується загроза зараження респіраторними інфекціями.

До активних модулятор відносяться такі мінерали і вітаміни для імунітету:

 • магній;
 • кальцій;
 • калій;
 • натрій;
 • селен;
 • Тіамін (В1);
 • Рибофлавін (В2);
 • Піридоксин (В6);
 • Фолієва кислота (В9);
 • Ціанокобаламін (В12);
 • Нікотинова кислота (РР);
 • Аскорбінова кислота (С);
 • Ретинол (А);
 • Alьfa-токоферол (Е);
 • Филлохинон (К);
 • Вітамін D.

Найбільш вираженим імуностимулюючу дію рослинного походження відрізняються витяжки з рослин: ехінацея, алое, женьшень, елеутерокок, аралія маньчжурська.

Препарати для підвищення імунітету:

Препарат «Імуномаг» вітамінно-мінеральний комплекс на основі Бішофіту і ехінацеї вдало поєднує в складі всі активні імуностимулюючі компоненти природного походження.

Основні переваги препарату:

 • Активно впливає на імунні клітини стимулюючи виникнення імунітету до всіх патогенних агентів.
 • Не є лікарським засобом, не має аналогів за результатами і механізму впливу.
 • «Імуномаг» не впливає негативно на органи і системи організму, не викликає звикання.

«Імуномаг» - ефективний препарат для підняття імунітету натурального походження, може застосовуватися як для комплексного лікування, так і для профілактичного прийому в періоди підвищеної активності інфекційних агентів.

Фильтры товаров
Область застосування
Форма випуску
Сфера використання
  Відкрити повний опис