Від зайвої ваги

(18)
138 грн
Магнієве масло - висококонцентрований натуральний хлорид магнію. Дієвий засіб для зміцнення волосся і відновлення хрящів суглобів, ефективно при целюліті, рубцях і розтяжках.
(12)
225 грн
Магнієве масло - висококонцентрований натуральний хлорид магнію. Дієвий засіб для зміцнення волосся і відновлення хрящів суглобів, ефективно при целюліті, рубцях і розтяжках.
(5)
143 грн
Гель для професійного масажу (самомасажу) і апаратного застосування (електрофорез з бішофітом). Також використовується для обгортань при схудненні.

Препарати від зайвої ваги

Як ви, напевно, чули, сьогодні більше, ніж коли-небудь раніше, людей страждають від зайвої ваги. Експерти називають це "епідемія ожиріння". Ця проблема здоров'я стосується молодих людей - одна третина всіх дітей у віці від 2 до 19 років мають надлишкову вагу або страждають ожирінням, а також дорослих.

Лікарі використовують терміни "надмірна вага" або "ситих людей", щоб описати, коли хтось перебуває в найбільшій небезпеці розвитку пов'язаних з вагою проблем зі здоров'ям.

Багато хто думає, що надмірна вага є проблемою тільки зовнішнього вигляду, але насправді це не так - зайва вага може серйозно вплинути на здоров'я людини.

Проблеми зі здоров'ям, які випливають від надмірної ваги виходять далеко за межі тих, про яких ми зазвичай чуємо - діабет і хвороби серця. Надмірна вага також може впливати на суглоби, дихання, сон, настрій і рівень енергії людини. Так, надмірна вага може вплинути на все життя людини.

Деякі люди мають генетичну схильність до повноти, тому що їх організм повільно спалює калорії. Навколишнє середовище також грає свою роль - люди сьогодні можуть бути набирають вагу з-за нездорових вибір продуктів (наприклад фаст-фуду) і сімейних звичок (сім'я їсть перед телевізором замість навколо столу).

Іноді люди звертаються до їжі з емоційним причин, наприклад, коли вони засмучені, стурбовані, сумні, знаходяться в стані стресу, або їм просто нудно. Коли це відбувається, вони часто їдять більше, ніж їм потрібно.

Висока калорійність, поживність закусок і напоїв, великі порції їжі, і неактивний спосіб життя, все це призводить до епідемії ожиріння.

Як позбавитися від зайвої ваги? На це питання намагаються відповісти багато фахівців, і кожен пропонує свій варіант схуднення. Слід зауважити, що для позбавлення від зайвих кілограмів недостатньо, навіть можна сказати, що дуже шкідливо просто перестати їсти, треба внутрішньо підготувати себе до зміною способу життя, проконсультуватися з фахівцями в області дієтології, інструкторами з фізично навантажень, лікарями вузької спеціалізації (якщо є конкретні проблеми зі здоров'ям) і, звичайно ж, налаштуватися на додаток величезних зусиль для досягнення бажаних результатів.

Почніть свій шлях до краси і здоров'ю з походу до дієтолога, який з урахуванням Ваших побажань, особливостей і переваг підбере Вам відповідну дієту. Крім того, оточіть себе людьми, які будуть Вас підтримувати і які люблять Вас як особистість, не критикуючи того, як Ви виглядаєте. Критику в свою сторону сприймайте як виклик, спосіб виправити Вашу зовнішність. Не дозволяйте собі, почувши критичні зауваження, звернути з наміченого шляху, а продовжуйте робити все для досягнення поставленої перед собою мети.

Дайте фізичне навантаження організму - почніть з малого: зробіть регулярними піші прогулянки, робіть кожен день зарядку. Після того, як Ви відчуваєте, що можете впоратися з великим об'ємом фізичних вправ – підіть в тренажерний зал або займіться фітнесом, танцями.

У комплексі з фізичними вправами для досягнення найкращих результатів використовуйте засоби для корекції фігури, антицелюлітного ефекту і підтягування шкіри при схудненні серії Helper proSport.

І пам'ятайте, тільки те, що Ви сьедите один шматочок торта, не означає, що весь Ваш план терпить крах. Ви тільки дозволили трошки побалувати себе. Не морити себе голодом, зайві калорії можна прибрати за допомогою додаткових фізичних навантажень, і, в кінцевому підсумку, Ви здивуєте всіх, втративши зайві кілограми і в один прекрасний день ті, хто критикував, запитають у Вас, як Ви це зробили.

Фильтры товаров
Область застосування
Форма випуску
Price
грн  –  грн
  • 138грн
  • 225грн
Сфера використання