120 грн
В наявності
+
Область застосування:Для нервової системи
Форма випуску:Таблетки / капсули
Країна-виробник:Україна
Термін придатності:24 М
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги

Офіційний виробникВся продукція сертифікована і має відповідні паспорта якості.

Миттєва обробка замовленьНаші менеджери в найкоротші терміни обробляють і готують замовлення до відвантаження.

Оповіщення SMSВи отримуєте SMS повідомлення про кожну стадію вашого замовлення.

Різні способи оплатиСплачуйте товари зручними вам способами: готівкою кур'єру, безготівково на квитанції банку або кредитною карткою у момент замовлення..

Доступна цінова політика Всі препарати безпосередньо від виробника за рекомендованою ціною.

Інструкція по застосуванню

Склад мг/капс.: L-Триптофан - 25,0, екстракт звіробою (Hype-ricum perforatum) - 50,0, пантотенат кальцію - 5,0, вітамін В1 - 1,6, вітамін В6 - 2,0, вітамін В12 - 0,003, екстракт шоломниці байкальської (Scutellaria baicalensis) - 100,0, магнію лактат - 120,0, цинку аспарагінат - 18,0; наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, крохмаль, лактоза, фруктоза, сорбіт.

Кожна таблетка містить: магнію - 12 мг, цинку - 5 мг.

ДД "Антистрес Біокомплекс" - багатокомпонентна добавка до їжі, основним з компонентів якої є L-триптофан (5-гідроксітриптофан). Потрапляючи в мозок, він збільшує можливості нейронів створювати серотонін. Серотонін - це нейромедіатор, що діє на всі процеси в мозку і, зокрема, він необхідний для досягнення важливої рівноваги між відпочинком та активністю мозку. Серотонін виробляється в нейронах, що утворюють середню борозну мозкового стовбура. Він входить до складу багатьох областей мозку, включаючи спинний мозок, мозочок, гіпоталамус, лімбічну систему і кору головного мозку. Відомо, що серотонін може бути "витрачений" в результаті фізіологічних процесів у сні.

Дослідження показали, що у людей, хворих депресіями, L-триптофан значно сутужніше переборює гематоенцефалічний бар'єр і попадає в мозок, що в свою чергу викликає "синдром дефіциту серотоніну".

У нічний час шишкоподібна залоза робить із серотоніну нічний гормон - мелатонін, недолік якого призводить до безсоння (серед інших порушень). З цього видно, що щоденний прийом L-триптофану призводить до значного поліпшення сну у людей, що страждають легким розладом сну і засипання.

Групою дослідників були отримані результати щодо хворих з надмірною вагою. В результаті застосування L-триптофану у них зменшився апетит, вони зменшили споживання їжі, багатої легкозасвоюваними вуглеводами і значно скинули вагу.

Мігрень, головний біль, коли болить півголови, тісно пов'язана з розладом роботи серотонінових механізмів мозку. Ряд досліджень показав, що прийом L-триптофану ефективний як метод рятування від мігрені, при цьому не спостерігається побічної дії.

У центральній нервовій системі серотонін бере участь у передачі сигналів, що впливають на:

 • настрій;
 • сон і пробудження;
 • почуття ситості;
 • серцевосудинну регуляцію;
 • температурний контроль;
 • порушення сну і депресію.

У периферичній нервовій системі серотонін діє на:

 • шлунковокишковий тракт;
 • респіраторний тракт;
 • сечостатеву систему.

Список дефектів, викликаних недостатністю серотоніну можна значно розширити, якщо згадати, що серотонін є джерелом створення мелатоніну - гормону, синтезованого шишкоподібною залозою. Шишкоподібна залоза унікальна серед ендокринних органів. Основна її особливість у тому, що вона перетворює нервові сигнали з зовнішнього оточення (світло, звук, температура, атмосферний тиск і т.п.) у нейроендокринний сигнал, що впливає на нервову систему, в основному, шляхом секреції гормону мелатоніну. Мелатонін, в свою чергу, є "майстром гормонів", що беруть участь у процесах, таких як:

 • синхронізація біологічних ритмів (циркадні ритми);
 • стабілізація нервової активності;
 • регулювання сексуального дозрівання;
 • імунна відповідь;
 • терморегуляція;
 • сон;
 • больовий контроль;
 • рухова активність;
 • рівень задоволеності (настрій).

Показано, що секреція мелатоніну змінюється протягом життя. Вона максимальна в дитинстві і поступово зменшується після досягнення статевої зрілості.

Недостатня секреція мелатоніну є причиною багатьох розладів, включаючи:

 • неврологічні (епілепсія, розсіяний склероз та інші);
 • психічні (депресія, сезонні, передменструальні та інші);
 • аутоімунні (ревматоїдні артрити та інші).

Вхідні до складу вітаміни В1, В6, В12 - являють собою єдиний комплекс, компоненти якого доповнюють один одного. Потреба в енергії - найперша потреба всякої живої істоти. Без постійного виробництва і споживання енергії не може бути здійснена жодна біологічна функція організму. Вітаміни групи В є коферментами в біохімічних реакціях, що відбуваються в нервових клітинах. Недостатнє забезпечення організму енергією - одна з причин м'язової і серцевої слабості при дефіциті вітаміну В1. При активній участі вітаміну В1 синтезується ацетилхолін - речовина, що відіграє надзвичайно важливу роль у передачі нервового імпульсу. От чому в картині авітамінозу В1 ведуче місце займають симптоми, що свідчать про порушення функцій нервової системи. До таких симптомів відносяться зміни настрою, шкірної чутливості, розлад сну, пам'яті. Інші наслідки авітамінозу В1 - це порушення діяльності серця, органів травлення, загальне виснаження організму. Вітамін В6 необхідний організмові для обміну і взаємоперетворювання амінокислот, а дефіцит вітаміну В12 веде до недокрів'я і дегенеративних змін нервової тканини.

Поєднання мінералів і екстракту шоломниці байкальської підсилює дію інших компонентів і робить її набагато потужнішою. За седативним ефектом екстракт шоломниці байкальської перевершує пустирник та валеріану, має заспокійливий вплив на центральну нервову систему.

Рекомендується з метою корекції раціону харчування при:

 • безсонні;
 • синдромі хронічної втоми;
 • депресіях різного генезу;
 • почутті страху і напруги, тривожності;
 • передменструальних тривогах та інших емоційних порушеннях;
 • комплексній програмі зниження маси тіла;
 • больовому синдромі, фіброміалгіях;
 • булемічному синдромі, анорексії, алкоголізмі.

ДД "Антистрес Біокомплекс" заряджає організм енергією на довгий час. Клітини головного мозку справляються зі своєю роботою краще (Ви думаєте більш чітко і ясно), нервова система функціонує в стабільному режимі, зменшується дія стресу, поліпшується здатність справлятися зі стресовою ситуацією. Змінюється потреба в сні, оскільки Ви будете одержувати більше енергії і Вам треба буде її витрачати, покращиться здатність до самовідновлення, Ви зможете краще справлятися з хворобами, зросте опірність організму, покращиться функціонування імунної системи.

Вживати: дорослим та підліткам з 16 років по 1 капсулі 3 рази на день за 30 хвилин до їжі. Курс прийому 2-3 місяці, який можна повторювати 1-2 рази на рік.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, не рекомендується дітям до 16 років, вагітним, матерям, що годують груддю.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

ТУ У 15.8-32547646-001-2003

Відгуки

Отличное успокоение для нервной системы. Стала более терпеливее и сон стал крепче)

Хочу поблагодарить всегда приветливых менеджеров за их профессиональность и быструю доставку!
Написати відгук
Купити Бішофіт для суглобів
×