Морська сіль для ванн, магнієві пластівці з рослинними екстрактами

(9)
110 грн
Магнієвий концентрат Бішофіту для приготування лікувальних, мінеральних ванн в домашніх умовах з натуральними ефірними маслами лимона, лаванди і валеріани.
(4)
73 грн
Сучасний темп життя не дозволяє людині повноцінно відпочити і відновитися. Постійний стрес, навантаження, убогий набір мікроелементів в продуктах...
(9)
136 грн
Препарат має високу концентрацію корисних мікро- і макро елементів. Відновлює енергію кожної клітини організму, нормалізує рівень магнію і кальцію при м'язових болях, спазмах і проблеми в суглобах.
(1)
80 грн
Магнієвий концентрат Бішофіту для приготування лікувальних, мінеральних ванн в домашніх умовах з натуральними ефірними маслами лимона, лаванди і валеріани.

Магнієві концентрати лікувальних трав для ванн з морською сіллю

 
Шкіра як один з найбільших органів організму, відповідає за безліч функцій за проникнення, виділення, секреції, поглинання, відчуттів і т. д. Скористатися цими можливостями шкіри для лікування захворювань, викликаних поганою циркуляцією крові, підвищення імунітету, з метою збільшення стійкості до різних видів захворювань можна шляхом проведення терапії з допомогою лікувальних ванн.


Лікувальні ванни - це простий в експлуатації, дешевий, безболісний порівняно з іншими спосіб лікування. Цей спосіб дуже зручний і не викликає жодних побічних ефектів або пошкоджень на тілі пацієнтів.

Механізм лікування має місцеві і загальні аспекти. З одного боку, ліки при прийнятті цілющою ванни безпосередньо діють на шкіру, м'язи, для того, щоб поліпшити метаболізм шкіри, м'язів і суглобів і відновити їх функції; з іншого боку, ці активні речовини проникають через шкіру і акупунктурні точки і вводяться в обіг крові, що допомагає поліпшити функції внутрішніх органів і систем. Більш того, стимуляція гарячої води розширює кровоносні судини і просуває місцеві та системні кровоносні і лімфатичні тиражі, тим самим підвищуючи метаболізм і збільшення постачань крові, кисню та інших необхідних компонентів в пошкоджені тканини та органи, так що хвороба буде переможена, а функціональність

При прийнятті лікувальних ванн, досягається ефект релаксації м'язів і сухожиль, виключаючи застій крові і сприяє циркуляції крові, детоксикації, регулювання та живлення внутрішніх органів. Крім того, лікувальні ванни сприяють збільшенню кількості деяких імунних глобулінів у крові, пружності шкіри і життєвої сили.

Переваги лікувальних ванн в тому, що при їх прийнятті активні інгредієнти входять у кров через шкіру, не пошкоджуючись в шлунку і кишечнику, тому вони дають більш швидкі ефекти порівняно з пероральним прийняттям ліків. Крім того, цілющі властивості корисних речовин не будуть додатковим навантаженням для печінки. Саме тому цей спосіб стає все більш популярним серед пацієнтів.

Поспішаємо порадувати, що всі ефекти лікувальних ванн можна підвищити, використовуючи магнієві фітоконцентрати серії «Цілюща ванна», що містять фітоекстракти, ефірні масла і життєво важливі елементи, а також коктейлі косметичні (пінка-гель для ванни та душу) цієї ж серії.

Магнієві фітоконцентрати, пропоновані споживачам, що містять солі для ванн з підвищеною концентрацією хлориду магнію, а також трави для ванн: шавлія, ромашка, лаванда, евкаліпт, ялівець, валеріана, розмарин, календула, звіробій, череда, меліса.

Коктейлі косметичні (пінка-гель для ванни і душа жіночий, пінка-гель для ванни та душу чоловічої, пінка-гель для душу дитячий) створені переважно за допомогою природних мінералів, збагачених магнієм, на основі натуральних рослинних екстрактів.

Цілющі ванни з додаванням перелічених вище препаратів полегшать біль у м'язах і суглобах, збільшать вашу енергію, стимулюють втрату ваги, заспокоять нерви і знизять рівень стресу.

Лікувальна ванна з додаванням магнієвих фітоконцентратів або застосування косметичних коктейлів серії «Цілющі ванни» полягає в пропорціях, зазначених в інструкції виробника. При цьому, звертаємо увагу, що магнієві фітоконцентрати можна використовувати як і для заспокійливих ванночок для ніг, для загальних ванн. Такі лікувальні ванни забезпечать потужну розслаблюючу гідротерапію, щоб вивести токсини з тканин і зайві рідини з клітин, відновлюючи оптимальний рівень магнію в клітинах – збагачена магнієм вода у ванній швидко поглинається через шкіру, і магній швидко розсіюється в тканинах, проникає у всі клітини організму.

В результаті, після прийняття лікувальних ванн, підвищення рівня магнію в організмі буде сприяти поліпшенню розумової функції у дітей і літніх людей. Це послужить каталізатором для багатьох ферментативних реакцій, особливо щодо виробництва клітинної енергії, для здоров'я мозку і нервової системи, а також для сильних волосся, нігтів, зубів і кісток. Крім того, хлорид магнію допомагає в боротьбі з інфекціями; необхідний для метаболізму жирів, вуглеводів, білків і амінокислот; а також допоможе загоєнню пошкодженої шкірі і сприяє її омолодженню і гладкості.

Крім того, дослідники підтверджують, що збагачення магнієм з допомогою цілющих ванн, може стимулювати виробництво гормону здоров'я і молодості. Іншими перевагами прийняття лікувальних ванн можна назвати збільшення енергії, розслаблення м'язів і зміцненню сполучної тканини, поліпшення сну, полегшення головного болю, посилення артеріального здоров'я, зниження ПМС і відновлення репродуктивної функції.

Лікувальні ванни з додаванням магнієвих препаратів серії «Цілющі ванни» створені спеціально для насолоди і оздоровлення, щоб протистояти навантаженням сучасного життя і для купірування стресу, болю в м'язах, судоми, втоми з метою допомогти розслабитися і збалансувати нервову систему.

І запам'ятайте, що лікувальні ванни слід приймати тільки після консультації з лікарем, якщо Ви маєте захворювання гіпертензії, гіпотензії або серцевої дисфункції; астми, алергії (на компоненти); якщо на шкірі є великі площі ран; у період менструації.

Магнієві концентрати корисні як дітям так і дорослим!

Фильтры товаров
Область застосування
Форма випуску
Сфера використання