Домашнє лікування варикозного розширення вен

Чоловіки і жінки в залежності від різних факторів стикаються з такою проблемою, як розширення вен на ногах. Факторами ризику для збільшення і спотворення вен є: генетична схильність (історія варикозного розширення вен в сім'ї); стать (страждають 1 з 3 жінок і 1 з 5 чоловіків); вагітність (у 30% жінок розвивається розширення вен під час першої вагітності, і у 55% це буде під час другої і наступних вагітностей); вік (люди старше 50 більш чутливі до розробки варикозного розширення вен); професії, що вимагають тривалого положення стоячи або сидячи; ожиріння.
 

Варикозне розширення вен відбувається з-за пошкодження або несправність клапана, дозволяючи крові накопичуватися у венах, що призводить до їх набрякання, відень стає темніше в кольорі. Часто головним винуватцем є велика підшкірна вена (БПВ), яка йде від паху до стопи та / або мала підшкірна вена (МПВ), яка йде від задньої частини тельця до бічної щиколотці. У багатьох випадках, варикозне розширення вен також може викликати дискомфорт, у тому числі тяжкість, втома, неспокій, свербіж, пульсацію.

Для того, щоб не довелося вдатися до хірургічного втручання для видалення вен, на ранній стадії, в разі появи таких симптомів, як відчуття опухання, важкості в ногах, біль або спазми у литках, необхідно змінити спосіб життя, зокрема, ввести в режим дня ходьбу не менше 20 хвилин в день, уникати тривалого сидіння або стояння протягом довгого часу.

Як один з варіантів лікування  в домашніх умовах розширення вен на ногах використання гелю від варикозу "Веновазин".

Гель "Веновазин" сприяє забезпеченню контролю за тонусом вен, тонізує судини,  знижує біль при втомі (тяжелости) ніг.

Використовуючи цей гель, Ви отримаєте зволожену і укріплену шкіру, яка стане помітно більш гладкою і м'якою, на ногах зменшитися поява розширення вен.

Лікувальний ефект цього гелю досягається завдяки магнію, комплексу мінералів, цілющих трав, лікувальних масел і амінокислот, що входять до його складу.