Магній при запорах - гарний проносний засіб

(25)
62 грн
Має потужний жовчогінний ефект, регулює кишкову моторику. Профілактика жовчнокам'яної хвороби. Лікування і лікування закрепів. Профілактика уролітіазу. Магнієва корекція засвоєння кальцію. Профілактика і корекція остеопорозу. 
Акція
(15)
450 грн 489 грн
Має потужний жовчогінний ефект, регулює кишкову моторику. Профілактика жовчнокам'яної хвороби. Лікування і лікування закрепів. Профілактика уролітіазу. Магнієва корекція засвоєння кальцію. Профілактика і корекція остеопорозу. 
(1)
46 грн
Дієтична добавка з хондроїтином і глюкозаміном При проблемах з суглобами, для поліпшення функцій опорно-рухового апарату. 60 пігулок по 0,5 r...
(1)
129 грн
Незамінні амінокислоти: лізин, триптофан, метіонін, фенілаланін, лейцин, валін, треонін, ізолейцин
(2)
30 грн
Стимулює ліполіз (розпад жирів), зменшує тягу до цукру, нормалізує обмін речовин.
(2)
54 грн
Немає у наявності
Перетворює жир в енергію, сприяючи тим самим утилізації жиру.
(1)
84 грн
Немає у наявності
Основна дія спіруліни: Посилення очищення організму. З суглобів, м'язів, крові і лімфи виводяться токсичні продукти обміну речовин.
(1)
150 грн
Склад: хондроітин сульфат - 50,0, бромелайн - 50,0, глюкозамін сульфат - 100,0, екстракт босвелії (Boswellia sacra) - 50,0, екстракт люцерни (Medicago sativa) - 150,0, вітімін D3 - 130
(2)
141 грн
Склад: глюкозамін сульфат – 150,0, хондроітин сульфат – 100,0, екстракт босвелії (Boswellia sarca) – 50,0, вітамін D3 (холекальциферол) - 130 МО, кальцій вуглекислий (кальцію – 50 мг)
(1)
75 грн
Глюкозамін необхідний для побудови сполучної тканини, він  стимулює утворення колагену, сприяє поліпшенню харчування хрящової тканини, яка огортає...
(1)
46 грн
Дієтичні добавки і вітаміни для волосся, шкіри і нігтів. Що потрібно вживати в їжу при проблемах з волоссям і які продукти багаті вітамінами для відновлення...
(1)
34 грн
Сприяє зміцненню зубів і кісток, рекомендується при ламкість нігтів, при підвищеній кислотності шлунка.
(1)
23 грн
Це сильний антиоксидант, який на клітинному рівні має омолоджуючий ефект.
(1)
42 грн
Немає у наявності
Для зняття м'язової напруги і судом, спазмів жовчного міхура і кишечника; при стресах, перевтомі, порушеннях сну; при ожирінні, цукровому діабеті; сечокам'яної хвороби; для виведення з організму важких металів, токсинів, радіонуклідів.
(2)
120 грн
Сприяє нормалізації функцій нервової системи при: безсонні, синдромі хронічної втоми, депресіях різного генезу, почутті страху і напруги, тривожності.

Содержание:Бішофіт від запору

Який зв'язок між Магнієм і Запором?

Симптоми нестачі магнію в організмі

Кількість магнію для прийняття протягом дня

Запобіжні заходи

Магній, інтенсивна терапія – Бішофіт питний

Дія Магнію на організм людини

Ознаки дефіциту Магнію в організмі

Продукти з підвищеним вмістом Магнію

Бішофіт магний як детокс засіб

 

 

Магній є мінералом, який має дуже важливе значення для загального фізичного здоров'я і відіграє важливу роль для функціонування м'язів серцевого ритму, артеріального тиску, для імунної системи і рівня цукру в крові.

З цієї причини, магній і запори безпосередньо пов'язані, тому що весь травний тракт, по суті, це один довгий м'яз. Загальний показник дефіциту магнію в організмі - спазми в литкових м'язах ночами.

Який зв'язок між Магнієм і Запором?

Магній збільшує кількість води в кишечнику, що допомагають ініціювати перистальтику (хвилеподібний рух в якому рухається фекалій через ваш кишечник). Перистальтика також штовхає їжу в шлунку.

Проносна дія магнію, представляється двома різними механізмами:

 1. розслабленням м'язів кишечнику - це допомагає створити плавний ритм, який допомагає усунути запор;
 2. притяганням води - це збільшує кількість води в товстій кишці, пом'якшуючи випорожнення і допомагаючи йому легше пройти, видаляючи запор.

Таким чином ваш кишечник буде поглинати воду з вашого тіла, тому дуже важливо пити багато води після прийому магнія. Це захистить ваш організм від зневоднення.

Симптоми нестачі магнію в організмі

Магній бере участь у більш ніж 300 функцій організму. Стресові ситуації в житті людини можуть викликати занепокоєння, тривоги, панічні атаки, дратівливість і депресію. Коли тіло відчуває стрес, відбувається дисбаланс пропорцій в організмі кальцію і магнію. При стресі виснажується магній, це при тому, що і так мало хто отримує достатню кількість магнію в своєму раціоні.

Від магнієвої нестачі спробуйте використовувати Бішофіт питний у формі розчину природного магнію, який додається в склянку з водою або прямо в пляшку з водою. Даний розчин магнію рекомендується для пиття один-два рази на добу перед їжею приблизно за півгодини.

Кількість магнію для прийняття протягом дня

Щоб повністю забезпечити організм магнієм треба індивідуально підібрати його кількість. Спробуйте почати з 2.5 мл на склянку води. В процесі прийняття, виходячи з потреб організму і його реакцію на розчин, коректуйте дозу під себе, поступово її збільшуючи.

Виникає питання, скільки магнію і коли необхідно приймати? Конкретної відповіді на це питання вам ніхто дати не може, оскільки вченими не встановлено конкретних доз магнію для оптимального стану здоров'я. Ви можете самі визначитися, виходячи з вашого стану, ваших симптомів і вашої реакції на магній.

Світові організації визначають, що для норми необхідно близько 400 мг елементарного магнію. Тим не менш, багато людей потребують набагато більших показників, ніж цей.

Деякі люди так стурбовані необхідністю прийняття магнію, що думають, що "чим більше, тим краще". Необхідно знати, що прийняття занадто великої кількості магнію може створити проносний ефект. Від такого ефекту у вас може скластися помилкове враження, що організм погано реагує на Бішофіт питний. Щоб запобігти цьому, важливо починати з меншої дози магнію з її поступовим збільшенням.

Треба зазначити, що потреба в вживанні магнію буде варіюватися від людини до людини. Не дивуйтеся, якщо вам потрібна певна кількість магнію, у той час як потреби ваших родичів або знайомих в два рази більше. Крім того, існує велика потреба в магнії в періоди стресу, важкої спортивної діяльності, або фізичної роботи.

Дізнайся свою норму магнію

Вкажи свою вагу (кг)
 

 

Запобіжні заходи:
З великою обережністю треба приймати магній, якщо ви страждаєте будь-якою хворобою нирок. Якщо нирки погано функціонують, людина може постраждати від надлишку магнію. Крім того, магнієві засоби можуть впливати на ефективність деяких ліків.

Магній, інтенсивна терапія – Бішофіт питний

Магній (Mg) – найбільш затребуваний макроелемент, прабатько зародження життя на землі (водне середовище первозданної планети була магнієво-хлоридне). Цей елемент бере участь у багатьох ензимних реакціях, одне з головних – перетвореннь креатинофосфатов в аденозинтрифосфаты, нуклеотиди, універсальні джерела енергії біохімічних процесів. Унікальний природне джерело біологічно доступного Магнію - мінерал Бішофіт.

Дія Магнію на організм людини

Магній необхідний на всіх етапах синтезу білка, завдяки дії макроелементів здійснюється терморегуляція організму, обміни солей Натрію, Кальцію, Фосфору, вітаміну С. Активна форма Магнію – позитивні іони, що утворюють органічні сполуки. Іони контролюють функціональність нервової системи, м'язових волокон і натрій-калієвий насос.

Корисні властивості застосування Магнію:

 • Регулювання функціональності нервової і серцево-судинної системи.
 • Розширення стінок судин.
 • Стимуляція роботи жовчного міхура і жовчовивідних проток.
 • Запобігання каменеутворення в нирках, жовчному і сечовому міхурі.
 • Нормалізація перистальтики кишечника.
 • Ліквідація «шкідливого» холестерину.

Найбільша кількість Магнію накопичується в кістковій тканині, м'язах, печінці і клітинах нервової системи. Організм не синтезує магнієвий елемент, тому єдиним джерелом Магнію є продукти харчування, вода і сіль.
Важливо! Підвищене потовиділення, вживання проносних і сечогінних засобів, фізичні і психічні навантаження значно знижують кількість Магнію в організмі.

Ознаки дефіциту Магнію в організмі

Недолік елемента виражається в порушенні обміну речовин, хронічною втомою, безсонням, артрит, остеопороз, мігренню, судомами, парезом, аритміями, безпліддям, ПМС, запорами.

Продукти з підвищеним вмістом Магнію

Достатня кількість Магнію міститься в багатьох продуктах харчування, але високий вміст фітину може перешкоджати оптимальному засвоєнню елемента.
Коефіцієнт вмісту Магнію у продуктах харчування:

 • Висівки пшеничні – 590 мг.
 • Какао боби – 440 мг.
 • Гречка – 260 мг.
 • Соя – 250 мг.
 • Чорний шоколад – 200 мг.
 • Мигдаль – 170 мг.
 • Нешліфований рис – 156 мг.
 • Вівсяні пластівці – 138 мг.
 • Куряче яйце – 50 мг.

Додаткові продукти харчування багаті Магнієм це сухофрукти (курага, ізюм, чорнослив, фініки), бобові (квасоля, горох), молоко і молочні продукти (масло, сир), житній хліб.

При вживанні слід пам'ятати, що добова доза Магнію для дорослої людини складає приблизно 400 мг. Магній виводиться в основному нирками (30%) і кишечником.
Важливо! Оптимальною засвоюваності Магнію організмом перешкоджають фитины і надмірна кількість жирів і Кальцій.

Бішофіт магний як детокс засіб

Найбільш біологічно доступним джерелом поповнення магнієвого запасу в організмі є Бішофіт. Це мінерал природного походження, що складається з натрії-хлоридно-магнієвого комплексу, видобувається способом підземного вилуговування. Бішофіт успішно застосовують як бальнеологічне засіб при захворюваннях опорно-рухового апарату, шлунково-кишкової системи, нервнопаралитических розладах.
Бішофіт питний "Детоксмаг" містить в складі природний мінерал Полтавського родовища (38 %).

Показання до застосування:

 • Пієлонефрит.
 • Сечокислий діатез.
 • Хронічний панкреатит.
 • Хронічний атрофічний гастрит зі зниженою кислотністю шлунка.
 • Неатрофический гастрит з підвищеною кислотністю в стадії ремісії.
 • Функціональні захворювання жовчного міхура та жовчних проток.
 • Коліти, синдром подразненого кишечника, запори.

Спосіб застосування: розвести 2,0-5,0 мл розчину з 200 мл артезіанської води. Приймати перед їжею два-три рази на день.
Протипоказання: жовчнокам'яна хвороба, хвороби шлунково-кишкового тракту у фазі загострення, індивідуальна непереносимість.

Треба знати! Найдавніше родовище Бішофіту знаходиться в Полтаві, на глибині залягання до 2,5 км.

Взаємодія з іншими елементами

При взаємодії з іншими речовинами Магній виробляє дві полярних дії: доповнює або перешкоджає всмоктуванню елементів. Вітамін В6 (Піродоксин) сприяє засвоєнню Магнію.
Препарати, що поліпшують засвоюваність Магнію: Магній Детокс Бішофіт, Магній В6, Магній Б6 Форте, Доппельгерц актив.
Одночасне застосування препаратів з підвищеним вмістом солей фосфорної кислоти або Кальцію зменшує абсорбцію Магнію в шлунково-кишковому тракті. Магнієві препарати знижують засвоюваність тетрацикліну, заліза, антикоагулянтів (між застосуванням слід дотримуватися тригодинні проміжки часу).

 

Огляди

Залишити відгук
Купити Бішофіт для суглобів
Фильтры товаров
Область застосування
Форма випуску
Ціна
грн  –  грн
 • 23грн
 • 489грн
Об `єм
Сфера використання