84 грн
Немає у наявності
Область застосування:Для корекції фігури
Форма випуску:Таблетки / капсули
Країна-виробник:Україна
Термін придатності:24 М
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги

Офіційний виробникВся продукція сертифікована і має відповідні паспорта якості.

Миттєва обробка замовленьНаші менеджери в найкоротші терміни обробляють і готують замовлення до відвантаження.

Оповіщення SMSВи отримуєте SMS повідомлення про кожну стадію вашого замовлення.

Різні способи оплатиСплачуйте товари зручними вам способами: готівкою кур'єру, безготівково на квитанції банку або кредитною карткою у момент замовлення..

Доступна цінова політика Всі препарати безпосередньо від виробника за рекомендованою ціною.

Інструкція по застосуванню

Спіруліна - це водорість, унікальна за змістом повноцінних білків. У спіруліни багато мікроелементів і вітамінів. Також ця рослина містить набір цінних для організму людини амінокислот. У їх числі - надзвичайно рідкісні, що не зустрічаються в інших продуктах. Компоненти, екстраговані з цієї водорості легко засвоюються організмом, при цьому нормалізують мікрофлору кишечника. Основна дія спіруліни: Посилення очищення організму. З суглобів, м'язів, крові і лімфи виводяться токсичні продукти обміну речовин, які отруюють різні системи організму, головна з яких-головний мозок. Спіруліна також є джерелом нуклеїнових кислот: гаммалінолевую кислоти, холінестерази, фикоцианина а також інших корисних для організму речовин.

Склад мг/капс.: спіруліна (Spirulina Platensis) – 400 мг; наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, фруктоза, крохмаль, сорбіт.

В середній частині Африки, недалеко від озера Чад, місцеві жителі ніколи не хворіють на ті захворювання, які часто спостерігаються у сучасних людей. Вони завжди виглядають здоровими і майже всі вони - довгожителі.

Вчені, вивчаючи їх досвід, знайшли, що вони постійно вживають в їжу зелені водорості, які ростуть в озері, - спіруліну. Після ретельного вивчення лікувальні властивості спіруліни перевершили всі очікування вчених.

Отже ж що таке спіруліна? Це єдиний організм, який проіснував на Землі без змін сотні мільйонів років саме завдяки своєму унікальному біохімічному складу. Це ретельно збалансований самою Природою набір вітамінів, мінералів і амінокислот, ув'язнений в легко засвоювану мукопротеїнову мембрану. Вміст білку в спіруліні досягає 70%, тобто в 10 грамах водоростей його стільки ж, скільки в кілограмі яловичини, а бета-каротину - як в 10 кілограмах сухої моркви! До складу спіруліни входить у великій кількості синій пігмент фікоцианін - єдина відома речовина, здатна зупиняти рост ракових клітин. Ні в яких інших продуктах на Землі цей пігмент не знайдений. Гамма-ліноленова кислота міститься тільки в спіруліні і в материнському молоці. Ця речовина необхідна для профілактики і лікування артритів. Глютамінова кислота знижує потребу в алкоголі, стабілізує розумові здібності, це живильна речовина для клітин мозку. Тирозин - "еліксир молодості" - уповільнює старіння організму, запобігає сивині. Цистин - забезпечує роботу підшлункової залози. Аргінін - підвищує сексуальну активність, сприяє очищенню крові від токсинів і шлаків. Інозитол - підтримує в здоровому стані печінку, сприяє виведенню канцерогенів і надмірних жіночих статевих гормонів, нормалізує рівень холестерину. Тіамін - укріплює нервову систему, знижує стомлюваність, нормалізує сон, серцевий ритм. Фолієва кислота - необхідна для утворення гемоглобіну. До складу спіруліни входить багато вітамінів, мінералів, 18 амінокислот, у тому числі 8 незамінних, які не синтезуються в організмі людини, і ферментів.

Отже ми бачимо, що живильні речовини, які містяться в цьому виді водоростей, мають значний вплив на наше здоров'я: в спіруліні білку в 3 рази більше, ніж в соєвих бобах. Білки спіруліни дуже легко засвоюються організмом людини. Коефіцієнт засвоєння досягає 65-80%, а, наприклад, білок соєвих бобів засвоюється тільки на 40%. Також спіруліна містить нуклеїнові кислоти РНК і ДНК, які регулюють обмін жирів в організмі, фікоцианін і ксантофіл, які володіють протипухлинною активністю, V-ліноленову кислоту, холінестеразу, синій алгін, поліозу, манітол, фенол і інші активні речовини.

За вмістом живильних речовин 1 г спіруліни дорівнює 1 кг овочів. Вона покращує обмін речовин в організмі, підвищує імунітет. Багата вітамінами (А1, В1, В2, В5, В6, В9, В12, Е, біотин), макро- (кальцій, магній, фосфор, калій) і мікроелементами (залізо, марганець, мідь, цинк, молібден, селен). Спіруліна - джерело харчових волокон, які знижують апетит. Вона допомагає регулювати рівень цукру в крові, нормалізувати мікрофлору кишечника. Спіруліна чудово засвоюється, інтенсивно очищує організм, внаслідок чого в суглобах, м'язах і лімфі зменшується вміст отруйних продуктів обміну, які отруюють не тільки різні органи, але і мозок. Благотворний вплив спіруліни виявляється у вигляді зміцнення м'язів, поліпшення зору, стану волосся, еластичності шкіри, нормалізації рівня холестерину в крові, поліпшення функції печінки, зміцнення нервової системи і т.д..

Біомаса спіруліни містить абсолютно всі речовини, які необхідні людині для нормальної життєдіяльності. Ряд особливих речовин - біопротекторів, біокоректорів і біостимуляторів - не зустрічається більше ні в якому продукті натурального походження. Це зумовлює справді феноменальні властивості спіруліни як продукту харчування і профілактичного засобу широкого спектру дії.

Вона просто необхідна для людей фізично слабких, часто хворіючих, з низьким імунітетом, страждаючих кисневим голодуванням у важкій формі, і особливо для нас, так званих "субздорових" людей. При забрудненому навколишньому середовищі мешканцям великих міст ДД "Спіруліна Біоактив" - необхідна добавка до раціону харчування.

Тривалий час вживання в їжу добавки не викликає ніяких побічних явищ.

Рекомендується застосовувати з метою корекції раціону харчування для/при:

  • частих простудних захворюваннях;
  • зниження маси тіла, в програмах детоксикації, очищення організму;
  • людей, що проживають в екологічно несприятливих умовах, працюють на шкідливих виробництвах;
  • прискорення процесу одужання при травмах і переломах, попередження післяопераційних і посттравматичних ускладнень;
  • залізодефіцитній анемії;
  • атеросклерозі судин і ішемічній хворобі серця;
  • шкірній патології, коли шкіра стає сухою, грубою;
  • хронічних запальних захворюваннях.

Вживати: дорослим та дітям з 12 років по 1 таблетці 3 рази на день під час їжі. Курс прийому 1-2 місяці, який рекомендується повторювати 2-3 рази на рік.

Протипоказання: індивідуальна чутливість компонентів продукту, ниркова патологія, що потребує обмеження вживання білку, гострі шлунково-кишкові захворювання.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватись з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення. 

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров`я України

ТУ У 15.8-32547646-001-2003

Відгуки

Работой магазина довольны, продукция нравится.
Написати відгук
Купити Бішофіт для суглобів
×