БІШОФІТ питний "Detox Mag" Полтавський

Торгова марка: Бишофит Mg

0080
Бішофіт питний

63 грн

Оптові ціни:

Кількість  3+   6+   12+   24+ 
Ціна  60 грн   58 грн   56 грн   54 грн 
+
Тел.: +38(066)278-30-61, +38(097)241-42-00

При замовленні від 1000 грн доставка БЕЗКОШТОВНА

 

ПРОДУКЦІЯ СЕРТИФІКОВАНА І МАЄ ПАСПОРТ ЯКОСТІ

Інструкція по застосуванню

Інструкція щодо практичного використання розчину для внутрішнього застосування "Детоксмаг" – "DETOXMAG" розробленого згідно Медичного (бальнеологічного) Висновку № 449 від 08.10.2014
Виданого Українським науково-дослідним інститутом медичної реабілітації
та курортології МОЗ України м. Одеса

Механізм дії: покращує перистальтику та моторно-евакуаторну функцію шлунку та кишківника, знімає спазми. Має жовчогінну дію, запобігає розвитку жовчнокам'яної хвороби, розслаблює сфінктер жовчного міхура. Регенерує клітини печінки та підшлункової залози, відновлюючи їх нормальне функціонування. Підсилює обмін речовин, кровообіг, сприяє виведенню токсинів. Нормалізує роботу нирок і сечовивідної системи, перешкоджає утворенню каменів. Корегує засвоєння кальцію (профілактика остеопорозу). Проявляє адаптогенний, загальнозміцнюючий та омолоджуючий ефект. Позитивно впливає на всі системи організму. Покращує загальний стан, підвищує життєву наснагу та працездатність.

Бішофіт питний "Детоксмаг" - "DETOXMAG" Природний джерело магнію і важливих мікроелементів для внутрішнього застосування.

Склад: 100 мл містить водний концентрат природного мінералу бішофіту Полтавського родовища 38% (± 3%).

Бішофіт Полтавський для внутрішнього застосування - "Детоксмаг" - "DETOXMAG". Природний джерело магнію і важливих мікроелементів для внутрішнього застосування.
 
Має потужний жовчогінний ефект, стимулює апетит, регулює кишкову моторику. Профілактика жовчнокам'яної хвороби. Лікування і лікування закрепів. Профілактика уролітіазу. Магнієва корекція засвоєння кальцію. Профілактика і корекція остеопорозу. Потужний адаптогенний загальнозміцнюючий ефект.

Рекомендації щодо споживання: може бути рекомендована в якості додаткового джерела магнію, макро - і мікроелементів (калій, кальцій, йод, бром, селен, мідь, цинк, хром) з метою створення оптимальних дієтологічних умов для магнієвої корекції засвоєння кальцію, загального зміцнення організму та оптимізації функції шлунково-кишкового тракту, опорно-рухової системи, дихальних шляхів, серцево-судинної і нервової системи. 

Українським НДІ медичної реабілітації та курортології доведена висока ефективність питного Полтавського бішофіту при захворюваннях шлунка, гепато-біліарної системи, кишечника, нирок і сечовивідних шляхів (гастрити, некалькулезные холецистити, коліти, закрепи, пієлонефрити, сечокам'яна хвороба). Магнієва вода мінеральна на основі бішофіту володіє жовчогінним ефектом, стимулює роботу травних залоз, має послаблюючу дію, знімає запальний процес слизової оболонки шлунка і кишечника. Бішофіт, основа якого магній, дозволяє з успіхом використовувати його і при порушеннях мінерального обміну, в т. ч. при остеопорозі, ендокринних захворюваннях.

Спосіб приготування (разова доза): розвести 2-5 мл в 200 мл питної води.

Спосіб застосування: дорослим приготований розчин приймати 3 рази в день за 30 хвилин до прийому їжі.

Термін застосування: протягом 25-30 днів, при необхідності, подальше вживання (застосування) слід погоджувати з лікарем.

На курс споживання необхідно &≈; 2 флакона.

Протипоказання: гострий перебіг та загострення хронічних хвороб шлунково-кишкового тракту та біліарної системи. 

Форма випуску: флакон 100 мл з дозатором-ковпачком в індивідуальній упаковці.

Не містить ГМО.

Умови зберігання: Зберігати в захищених від світла умовах при температурі від 10 до 25 o c, відносної вологості повітря 80% ± 5%. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Термін придатності 3 роки. Рекомендовано використовувати протягом 6 місяців після відкриття флакона.

100 мл/ml

Акція! Разом дешевше!

Серія препаратів для внутрішнього застосування:

Ціна окремо 162 грн
Ціна комплекту 149 грн

Відео огляд

Додатковий опис

Магнієвий розчин питної бішофіт для внутрішнього застосування володіє високою біологічною доступністю, забезпечуючи необхідну флору для здорового травлення і засвоєння необхідних організму людини речовин.

Магній (далі Mg) зустрічається в природі в різних формах, але найбільш легко засвоюється і використовується для обміну в організмі людини у вигляді хлориду магнію (бішофіт).

Хлорид Магнію (бішофіт) є дуже важливим і життєво необхідним мінералом для людини. В якості основного мінералу електроліту тіла, хлорид Mg виконує безліч ролей, і швидко виводиться з організму.

Слід зауважити, що одна чайна ложка або 5 мл Бішофіту містить близько 600 мг Mg. Бішофіт має гірко-солоний смак і злегка проносну дію. Для поліпшення або підтримання Вашого здоров'я, Ви можете використовувати до 600 мг Mg на день у розділених дозах з харчуванням, розбавлених в напої або в суміші з їжею. З підвищеним кров'яним тиском, кальцифікації та інших симптомах дефіциту Mg можна використовувати в кількості 5 мл в додаток до втираниям або бишофитным ванн. З низьким кров'яним тиском можна використовувати пів чайної ложки "Бішофіт ДетоксМаг" питного розчину на день на додаток до деяких добавок кальцію.

Люди з дуже чутливими смаковими рецепторами можуть почати використовувати бішофіт для внутрішнього застосування (питної) у невеликих кількостях разом з їжею, яка має сильні смакові якості, а потім дуже поступово збільшити дози. Наприклад, Ви можете почати додавати по одній краплі в напій або змішати з їжею. З часом бішофіт можна додавати по дві краплі, а потім три, поки не досягнете прийому магнію до бажаної добової дози. Для повсякденного використання рекомендується додавати бішофіт для внутрішнього застосування у невеликих дозах до їжі та питва, щоб Mg був присутній в кількостях, які зазвичай присутні у воді і їжі з високим вмістом мінералів. Це відповідає верхній межі 200 мг або однієї третини рівня чайній ложці за один прийом їжі.

Ви можете придбати Полтавський Полбишофит питної води в аптеках Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси або доставимо компанією-перевізником "Нова Пошта" з Полтави за 1-2 дні

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ