Препарати при остеопорозі, лікування, симптоми, профілактика

(13)
50 грн
Бішофіт Полтавський корисні властивості мінералу Профілактика і лікування хвороби неможливі без налагодженої роботи всіх функцій організму. Збалансований...
(10)
48 грн
Посилена формула для відновлення суглобів, найпотужніший препарат із серії Полтавського Бішофіту для домашніх розтирань суглобів, спини і професійного масажу.
(26)
138 грн
Магнієве масло - висококонцентрований натуральний хлорид магнію. Дієвий засіб для зміцнення волосся і відновлення хрящів суглобів, ефективно при целюліті, рубцях і розтяжках.
(12)
34 грн
Деформуючий артроз (остеоартроз, коксартроз, а ртроз пальців рук, артрозо артрит колінних суглобів). Ревматоїдний артрити (артрит кистей рук, артрит колінного суглоба, артрит плечового суглоба, артрит рук , артрит пальців рук). Остеохондроз будь-якого ступеня тяжкості.
(14)
78 грн
Для приготування бішофітові ванн, при: деформуючому артрозі, артриті, остеохондрозі хребта, наслідків травм, невриті, невралгії, радикуліті, неврозі, вегето-судинної дистонії, порушення обміну речовин і сну.
(12)
225 грн
Магнієве масло - висококонцентрований натуральний хлорид магнію. Дієвий засіб для зміцнення волосся і відновлення хрящів суглобів, ефективно при целюліті, рубцях і розтяжках.
(14)
336 грн
Для приготування бішофітові ванн, при: деформуючому артрозі, артриті, остеохондрозі хребта, наслідків травм, невриті, невралгії, радикуліті, неврозі, вегето-судинної дистонії, порушення обміну речовин і сну.
(11)
99 грн 110 грн
Магнієвий концентрат Бішофіту для приготування лікувальних, мінеральних ванн в домашніх умовах з натуральними ефірними маслами лимона, лаванди і валеріани.
(5)
73 грн
Сучасний темп життя не дозволяє людині повноцінно відпочити і відновитися. Постійний стрес, навантаження, убогий набір мікроелементів в продуктах...
(5)
143 грн
Гель для професійного масажу (самомасажу) і апаратного застосування (електрофорез з бішофітом). Також використовується для обгортань при схудненні.
(9)
136 грн
Препарат має високу концентрацію корисних мікро- і макро елементів. Відновлює енергію кожної клітини організму, нормалізує рівень магнію і кальцію при м'язових болях, спазмах і проблеми в суглобах.
(6)
50 грн
Кращий препарат із серії Полтавського Бішофіту для домашніх розтирань і професійного масажу шиї, попереку і всієї спини.
(11)
43 грн
Бішофіт з розігріваються дією - має високу ефективність на початкових стадіях целюліту. Підсилює мікроциркуляцію, підвищує пружність і еластичність шкіри, насичує організм магнієм трансдермально.
(1)
40 грн
Бішофіт гель з підвищеним вмістом магнію - покращує рухливість суглобів, стимулює їх відновлення.
(1)
46 грн
Дієтична добавка з хондроїтином і глюкозаміном При проблемах з суглобами, для поліпшення функцій опорно-рухового апарату. 60 пігулок по 0,5 r...
(2)
141 грн
Склад: глюкозамін сульфат – 150,0, хондроітин сульфат – 100,0, екстракт босвелії (Boswellia sarca) – 50,0, вітамін D3 (холекальциферол) - 130 МО, кальцій вуглекислий (кальцію – 50 мг)
(1)
150 грн
Склад: хондроітин сульфат - 50,0, бромелайн - 50,0, глюкозамін сульфат - 100,0, екстракт босвелії (Boswellia sacra) - 50,0, екстракт люцерни (Medicago sativa) - 150,0, вітімін D3 - 130
75 грн
Глюкозамін необхідний для побудови сполучної тканини, він  стимулює утворення колагену, сприяє поліпшенню харчування хрящової тканини, яка огортає...
(1)
41 грн
Препарат ефективний у лікуванні артриту, артрозу, подагри та інших захворювань опорно-рухового апарату.
(1)
32 грн
Сфера застосування:   природний мінерал з відомим косметичним та профілактичну дію: стимулює тонус і життєдіяльність тканин. Використовується для...
(6)
45 грн
Мазь Живокост з бишофитом і екстрактом п'явки для лікування патологій опорно-рухового апарату. Регенерація кісток: цілющі властивості мінералів і рослин. Бальзам для відновлення хрящових волокон суглоба.
96 грн
Хондроітин - це найпотужніша речовина, яка бере участь в побудові хрящових і сполучних (сухожильних і зв'язуючих) тканин.

Остеопороз – це складна хвороба кісток.

Ви можете не здогадуватися про її наявність, поки не зламається кістка, а це буде означати, що хвороба вже розвинулася.

Якщо розкласти слово "остеопороз" на кілька частин, вийде "остео" і "poros". "Остео" означає кістка, а "poros" перекладається як пористий (дірявий). Отвори є і у здорових кістках, але в кістках, уражених остеопорозом, вони набагато більше, що робить кістки більш схильними до руйнування.

Остеопороз може вразити будь-які кістки, але особливо серйозно страждають кістки хребта – хребці. Перелом хребта викликає сильну біль у спині, призводить до деформації хребта, який слабшає і не може витримати вагу тіла. Ви можете помітити сгорбленность у верхній частині спини. Остеопороз може зменшити зростання, тому що слабкі кістки не здатні підтримувати тіло.

Найчастіше остеопороз виникає у літніх людей, але хвороба може торкнутися і молодь. Найбільш сприйнятливі до остеопорозу жінки, особливо після менопаузи, що, однак, не означає, що їм не можуть захворіти чоловіки. Вважається, що з 10 мільйонів американців, які страждають остеопорозом, 80% – жінки, що означає, що хворіють на остеопороз 2 мільйони чоловіків.

найдивовижніша особливість остеопорозу в тому, що його можна попередити. Якщо ви схильні до ризику остеопорозу (про це можна дізнатися, пройшовши дослідження), зберегти кістки сильними і здоровими протягом багатьох років допоможе правильний спосіб життя. Стежте за харчуванням, отримуйте досить магнію, кальцію і вітаміну D. Також важливо регулярно виконувати силові і зміцнюючі вправи. Шкоди кісткам наносять неправильний спосіб життя, куріння і алкоголь, які непомітно, але сильно ушкоджують кістки.

Які причини і симптоми остеопорозу?

Розвиток остеопорозу викликає спадковість і спосіб життя. Причини остеопорозу, що не залежать від людини, можуть бути наступними:

 • Спадковість: ризик розвитку хвороби збільшується, якщо члени сім'ї страждають остеопорозом.
 • Стать: остеопороз частіше розвивається у жінок.
 • Етнічна приналежність: білі і азіати більш схильні до остеопорозу, ніж чорні і іспанці, хоча останні теж хворіють.

Причини, частково залежні від людини:

 • Рівень естрогену: Естроген захищає кістки. Низький рівень гормону збільшує ризик розвитку остеопорозу. Рівень естрогену швидко знижується під час менопаузи, тому жінкам в постменопаузі слід приділяти особливу увагу здоров'ю кісток. Протягом декількох років після припинення вироблення естрогену жінки втрачають 4-8% кісткової маси в рік.

Ризик розвитку остеопорозу збільшується після видалення яєчників, що виробляють естроген.

Для збільшення рівня гормонів жінки в постменопаузі/після видалення яєчників вдаються до естрогенної терапії.

Молодим жінкам потрібно приділяти увагу рівня естрогену. На низький рівень естрогену і ризик остеопорозу вказують нерегулярні менструації. Нерегулярні менструації можуть бути наслідком надмірного захоплення спортом або поганого харчування – факторів, що підсилюють втрату кісткової маси.

Кістки чоловіків тестостерон захищає.

 • Збільшує Ризик остеопорозу низький рівень статевих гормонів.
 • Переломи кісток: старі переломи збільшують ризик появи остеопорозу через зниження мінеральної щільності кісток.
 • Низька вага: тендітні жінки (вагою менше 59 кг) мають менше кісткової маси і повинні приділяти увагу здоров'ю кісток.
Остеопороз викликають і фактори, повністю залежні від людини, тому хворобу можна попередити. Здоров'я кісток залежить від:
 • + Харчування: щодня необхідно споживати вітаміни і мінерали, які сприяють зростанню кісток.
 • + Магнію: необхідний для росту кісток.
 • + Кальцію: основа росту і відновлення кісток. Недолік кальцію послаблює кістки. Норма споживання кальцію залежить від віку.
 • + Вітаміну D: без вітаміну D організм неефективно всмоктує і використовує кальцій. Без достатнього споживання вітаміну D частина кальцію не засвоюється, що шкодить здоров'ю кісток. Норма споживання вітаміну D залежить від віку.
 • + Білку: необхідно споживати достатньо білка, але надлишок білка в раціоні веде до втрати кальцію.
 • + Спорту: спорт зміцнює кістки. Слід поєднувати вправи з навантаженням (ходьбу) і силові вправи (важку атлетику). Без занять спортом кістки слабшають, і може розвинутися остеопороз.
 • - Куріння: куріння збільшує ризик розвитку остеопорозу – хімічні речовини ускладнюють всмоктування кальцію і роботу гормонів захисту кісток.
 • - Алкоголю: зловживання алкоголем зменшує запаси кальцію в організмі і шкодить його ефективному використанню.

Остеопороз також викликають хвороби і препарати (вторинний остеопороз).

Хвороби, що призводять до остеопорозу (неповний список):
 • Захворювання ШКТ: вони перешкоджають всмоктуванню магнію, кальцію і вітаміну D, ускладнюючи регенерацію кісток (напр., запальні захворювання кишечника).
 • Захворювання нирок: захворювання нирок ведуть до втрати кальцію та магнію.
 • Захворювання щитовидної і околощитовидной залоз: гіперпаратиреоз веде до надмірної виробленню гормону околощитовидной залози і втрати кісткової маси.
 • Гіпертиреоз (надмірне вироблення гормону щитовидної залози) послаблює кістки.
 • Проблеми з всмоктуванням поживних речовин: глютеиновая хвороба ускладнює всмоктування поживних речовин ( магнію, кальцію, вітаміну D).
Ліки, що ведуть до остеопорозу (неповний список):
 • Гормони щитовидної залози: при недостатній роботі щитовидної залози прописують ліки, які збільшують рівень гормонів щитовидної залози. Ці ліки послаблюють кістки.
 • Деякі протисудомні препарати.
 • Противокислотные препарати, що містять алюміній.

Огляди

Залишити відгук
Купити Бішофіт для суглобів
Фильтры товаров
Область застосування
Форма випуску
Ціна
грн  –  грн
 • 32грн
 • 336грн
Об `єм
Сфера використання (1)