Мазі при артрозі, лікування, симптоми, профілактика захворювання

(13)
50 грн
Бішофіт Полтавський корисні властивості мінералу Профілактика і лікування хвороби неможливі без налагодженої роботи всіх функцій організму. Збалансований...
(10)
48 грн
Посилена формула для відновлення суглобів, найпотужніший препарат із серії Полтавського Бішофіту для домашніх розтирань суглобів, спини і професійного масажу.
(24)
138 грн
Магнієве масло - висококонцентрований натуральний хлорид магнію. Дієвий засіб для зміцнення волосся і відновлення хрящів суглобів, ефективно при целюліті, рубцях і розтяжках.
(12)
34 грн
Деформуючий артроз (остеоартроз, коксартроз, а ртроз пальців рук, артрозо артрит колінних суглобів). Ревматоїдний артрити (артрит кистей рук, артрит колінного суглоба, артрит плечового суглоба, артрит рук , артрит пальців рук). Остеохондроз будь-якого ступеня тяжкості.
(13)
78 грн
Для приготування бішофітові ванн, при: деформуючому артрозі, артриті, остеохондрозі хребта, наслідків травм, невриті, невралгії, радикуліті, неврозі, вегето-судинної дистонії, порушення обміну речовин і сну.
(12)
225 грн
Магнієве масло - висококонцентрований натуральний хлорид магнію. Дієвий засіб для зміцнення волосся і відновлення хрящів суглобів, ефективно при целюліті, рубцях і розтяжках.
(11)
110 грн
Магнієвий концентрат Бішофіту для приготування лікувальних, мінеральних ванн в домашніх умовах з натуральними ефірними маслами лимона, лаванди і валеріани.
(14)
336 грн
Для приготування бішофітові ванн, при: деформуючому артрозі, артриті, остеохондрозі хребта, наслідків травм, невриті, невралгії, радикуліті, неврозі, вегето-судинної дистонії, порушення обміну речовин і сну.
(5)
73 грн
Сучасний темп життя не дозволяє людині повноцінно відпочити і відновитися. Постійний стрес, навантаження, убогий набір мікроелементів в продуктах...
(5)
143 грн
Гель для професійного масажу (самомасажу) і апаратного застосування (електрофорез з бішофітом). Також використовується для обгортань при схудненні.
(9)
136 грн
Препарат має високу концентрацію корисних мікро- і макро елементів. Відновлює енергію кожної клітини організму, нормалізує рівень магнію і кальцію при м'язових болях, спазмах і проблеми в суглобах.
(6)
50 грн
Кращий препарат із серії Полтавського Бішофіту для домашніх розтирань і професійного масажу шиї, попереку і всієї спини.
(1)
40 грн
Бішофіт гель з підвищеним вмістом магнію - покращує рухливість суглобів, стимулює їх відновлення.
(11)
43 грн
Бішофіт з розігріваються дією - має високу ефективність на початкових стадіях целюліту. Підсилює мікроциркуляцію, підвищує пружність і еластичність шкіри, насичує організм магнієм трансдермально.
(1)
46 грн
Дієтична добавка з хондроїтином і глюкозаміном При проблемах з суглобами, для поліпшення функцій опорно-рухового апарату. 60 пігулок по 0,5 r...
(2)
141 грн
Склад: глюкозамін сульфат – 150,0, хондроітин сульфат – 100,0, екстракт босвелії (Boswellia sarca) – 50,0, вітамін D3 (холекальциферол) - 130 МО, кальцій вуглекислий (кальцію – 50 мг)
(1)
150 грн
Склад: хондроітин сульфат - 50,0, бромелайн - 50,0, глюкозамін сульфат - 100,0, екстракт босвелії (Boswellia sacra) - 50,0, екстракт люцерни (Medicago sativa) - 150,0, вітімін D3 - 130
75 грн
Глюкозамін необхідний для побудови сполучної тканини, він  стимулює утворення колагену, сприяє поліпшенню харчування хрящової тканини, яка огортає...
(1)
80 грн
Магнієвий концентрат Бішофіту для приготування лікувальних, мінеральних ванн в домашніх умовах з натуральними ефірними маслами лимона, лаванди і валеріани.
(1)
32 грн
Сфера застосування:   природний мінерал з відомим косметичним та профілактичну дію: стимулює тонус і життєдіяльність тканин. Використовується для...

Оптимальні терапевтичні методи лікування артрозу (остеоартрозу)

Артроз – полиэтиологическая хвороба суглобів з дистрофічною деструкцією хряща і реактивними або дегенеративними змінами в кісткових епіфізах. Термін включає в себе групу патологій з ідентичними біохімічними, морфологічними та клінічними факторами: пошкодження субхондральної кісткової пластинки, зв'язки, капсули, периартикулярних тканин і синовіальної плівки.

Основою дистрофічної реакції є первинне ураження хрящових волокон в результаті запальних реакцій порушують освіта суглобових клітин і периферичного відділу епіфіза. Ініціація патології може виникнути в результаті генетичних, метаболічних та травматичних причин. Основним симптомом артрозу є больовий синдром, деформація суглобових тканин і функціональна нестабільність.

Лікування артрозу побудовано на запобігання прогресії дегенеративних процесів, зменшення болю і фіброзних змін, поліпшення функціональності суглобів. Одним з ефективних терапевтичних методів лікування є Бішофітотерапія.  Препарати з Бішофітом насичені іонами магнію і використовуються для лікування, профілактики і реабілітації широкого кола суглобових патологій.

Будова суглобів і етіологія виникнення артрозу

Суглоб анатомічно складається із синовіальної плівки, внутрішньосуглобової мастила та суглобового хряща. Головним складовим є гиалиновая хрящова тканина, що покриває субхондральну пластину з капілярної і нейронною мережею. Хрящ не однорідний і завдяки своєму біохімічному походженням забезпечує механічні характеристики.

Під впливом патологічних факторів може початися тромбофлебіт або спазми судин субхондральної зони або синовіальної плівки, що призводять до зміни функціональності внутрішньосуглобового обміну речовин і кисневого голодування хряща. Порушення надходження поживних мікроелементів супроводжується дегенерацією, загибелі клітин, втратою пружності і рухливості суглоба. Розвиток патології провокує зниження вироблення синовіальної мастила, транспортування лизосимных ферментів, руйнування хрящових волокон.

Важливо! В результаті механічних або біохімічних процесів відбувається деструкція суглобових тканин. Структурна зміна в клітинах і матриксі призводить до розм'якшення, виразки і деформації суглобового хряща. При хронічному артрозі потовщується кортикальний шар, формуються остеофіти і субхондральные кісти.

Симптоматичні ознаки на різних стадіях хвороби

Деформуючі артрози і остеоартрити вражають в основному тазостегновий, колінний, гомілковостопний суглоб, дистальні частини верхніх кінцівок, шийний і поперековий відділ хребта.

Симптоматика проявів розрізняється залежно від ступеня артрозу:

 • На 1 стадії хрящова тканина слабо деформована і збуджена, спостерігаються віддалені болі в суглобах після фізичного навантаження.
 • 2 стадія артрозу характеризується підвищенням чутливості, посиленням болю, вираженим порушенням рухових функцій.
 • 3 ступінь: нейротрофічні деформації, гіперемія шкірних покривів, повна втрата функціональності, постійні болі.

Терапевтичні процедури

Основою лікування будь-яких проявів артрозу є корекція внутрішньосуглобових порушень, зменшення больових відчуттів, поліпшення внутрішньокісткової і внутрішньосуглобової мікроциркуляції і корекції процесів метаболізму в внутрішньосуглобовому хрящі.

Мазі на основі Бішофіту нормалізують интраартикулярные дисфункції, процес біосинтезу в хондроцитах, пригнічують катаболічні реакції в хрящевом і кістковому відділі, стабілізують виділення синовіальної мастила в синовиоцитах. Купірування болю відбувається в результаті деактивації запальних реакцій, зниження тонусу навколосуглобових м'язових волокон, відновлення внутрішнього мінеральний обмін, поліпшення якості кістки, ліквідації токсичних продуктів розпаду.

Бішофіт для ефективної артиартрозной терапії

Препарати з Бішофітом містять природний мінеральний комплекс з вмістом висококонцентрованих Магнію і великої кількості життєво важливих мікроелементів.  Застосування бишофитосодержащих засобів допомагає моментально знизити больовий синдром, запалення і дегенеративні процеси, прогресувати регенерацію тканини і запобігти деструктивно-дегенеративні зміни.

Протизапальну дію хлоридно-магнієвого комплексу обумовлено:

 • Пригніченням ферментів, що беруть участь у синтезуванні простагландитов запалення і болю;
 • Активізації металлопротеиназа матриксу;
 • Зменшенням вивільнення активних форм кисню в нейтрофілах;
 • Синтезу інформаційних пептидних молекул цитокіна.

Важливо знати! Магній бере участь у більш ніж 350 біохімічних реакцій організму, нестача мікроелемента спотворює процес обміну речовин і провокує розвиток запалення.

Фармакокінетика мікроелементів Бішофіту

 1. Магнієві ліки відрізняються високою здатністю до поглинання. Повне засвоєння поживних речовин здійснюється через 30 хвилин після застосування;
 2. Активні елементи бишофитосодержащих препаратів проникають безпосередньо у вогнища запалення: синовіальну рідину, м'язові і кісткові волокна, кровотік.

Важливо: Основні методи лікування і профілактики артрозу полягають в обмеженні фізичних навантажень і застосуванням препаратів на основі Бішофіту.

Огляди

Залишити відгук
Купити Бішофіт Полтавський для суглобів
Фильтры товаров
Область застосування
Форма випуску
Ціна
грн  –  грн
 • 32грн
 • 336грн
Об `єм
Сфера використання (1)