Мазі при артриті, лікування, симптоми, профілактика хвороби

50 грн 46 грн
Бішофіт СУПЕР Гель Знижка
8%
(10)
626159
48 грн 44 грн
209 грн 178 грн
Бішофіт гель Знижка
15%
(12)
631159
147 грн 125 грн
Мінеральні ванни лікувально-розслаблюючі від стресу з бішофіту Знижка
8%
(1)
612159
490 грн 451 грн
«Еліт» Бішофіт Полтавський Знижка
8%
(6)
635159
50 грн 46 грн
Бішофіт Полтавський Форте гарячий Знижка
15%
(11)
629159
187 грн 159 грн
(1)
640159
40 грн

Артрит: клінічні ознаки, методи лікування, консервативна і новаторська терапія

 

Артрит – дегенеративне дистрофічне захворювання суглобів з пошкодженням хрящової тканини. Може бути як основною хворобою, так і симптомом іншого захворювання (ревматизм). Діагностується в гострій або хронічній формі з ураженням одного або декількох суглобів (поліартрит). Причинами розвитку хвороби вважаються інфекційні зараження, порушення обміну речовин, травматичні пошкодження та ін

Основні гістоморфологічні процеси при будь-яких формах артриту:

 • Скупчення патологічної рідини (серозні, серозно-фібринозно, ексудативної) у порожнині суглоба;
 • Запалення внутрішньої оболонки з поступовим заміщенням ендотелій;
 • Вогнищева дегенерація і некроз сполучної тканини;
 • Виникнення «ревматоїдних вузлів»;
 • Васкуліт мікроскопічних судин і артерій.

* Важливо! В результаті запалення суглоба утворюється рубцева тканина, що виникають кісткові і хрящові ерозії, з часом грануляція повністю заміщує сполучну тканину.

Класифікація артриту: опис та фото

Остеоартроз – різновид артриту з одноразовим деформуванням суглобових хрящів, субхондральных кісток, зв'язок, капсул, синовіальних оболонок, періартікулярно м'язів;

Ревматоїдний артрит – дифузна патологія сполучної тканини з ерозивно деструкцією мікроскопічних суглобів і ускладненим перебігом аутоімунних. Передбачається, що хвороба виникає внаслідок інфекційного зараження;

Гострий септичний артрит – утворюється внаслідок проникнення бактерії в порожнину суглоба. Хвороба має багатофакторну природу і залежить від співвідношення імунітету людини і життєздатності мікроорганізмів;

Псевдоподагра (хондрокальциноз) або псевдоревматоїдний артрит – починається в результаті підвищеного відкладення солей кальцію в суглобових хрящах. Часто є наслідком захворювань ендокринної системи та сечокам'яної хвороби;

Подагра (подагричний артрит) – метаболічне захворювання з характерним відкладенням уретратов або сечової кислоти. З'являється в результаті тривалого перевищення концентрації сечової кислоти в крові (гіперурикемія). Клінічно проявляється утворенням подагричних вузлів.

Хвороба Стілла – одна з форм ревматоїдного артриту з характерними серонегативными ознаками хронічного поліартриту. Хвороба вражає переважно дітей до 16 років;

Спондиліт – запальні реакції в суглобах і хребті призводять до зниження рівня щільності кісткової тканини і суглобової оболонки.

Патологічна фізіологія

Основа захворювання – це запалення синовіальної оболонки: освіта агрегованих імуноглобулінів з рецепторами аутоагрессивных антитіл (ревматоїдний відповідь). Антитіла з'єднуючись з компонентами компліменту виробляють лізосомальні ензими активують медіаторів запалення (кініни, простагландини та ін), і ферменти володіють анафилактогенными, цитотоксичними або хемотаксическими властивостями.

Активація лімфоцитів сприяє збільшення надходження нейтрофілів, підвищує накопичення медіаторів запалення. Патогенез основних системних проявів пов'язаний з утворенням комплексного васкуліту, і пошкодженням суглоба лімфоцитами і аутоагрессивными антитілами.

* Важливо! Загальна особливість усіх різновидів артриту – негативні впливу агентів провокаторів на кровоносні судини і нервові закінчення суглобової капсули.

Клініка перебігу хвороби

Патологічні процеси відрізняються різноманіттям: артрит поділяється на оборотні види (алергічний, ревматичний), і прогресуючі хронічні різновиди, що призводять до повного знерухомлення суглоба (кістковий, фіброзний, ревматоїдний та інфекційний).

Основні симптоми для всіх типів артриту:

 • Больові відчуття в суглобах;
 • Випіт (скупчення рідини);
 • Деформування структури тканини;
 • Порушення функціональності;
 • Підвищення температурних показників;
 • Гіперемія шкірних поверхонь.

Гостра і підгостра форма (1, 2 ступінь):

 • Гіпертермія тіла;
 • Деформування і збільшення суглобових волокон;
 • Різке обмеження рухливості;
 • Виражені, постійні болі.

Хронічна форма артриту (3, 4 ступінь):

 • Больові відчуття під час руху;
 • Пухлини м'яких тканин;
 • Контрактура суглоба;
 • Повна відсутність рухливості суглобів в результаті руйнування синовіальної оболонки.

Медикаментозна та функціональна терапія

Лікування будь-яких форм артриту здійснюється комплексними методами: ЛФК, медикаменти, вітаміни і мінерали, спеціальне дієтичне харчування.

Виражені болі лікуються нестероїдними протизапальними засобами і магнієвими розтираннями. В інших випадках застосовується симптоматичне лікування запалення та поповнення організму необхідними мікро - і макроелементами.

Основним засобом лікування всіх різновидів артриту є Магній, найважливіший елемент, що знаходиться у всіх тканинах людського організму, необхідний для нормального функціонування клітин.

Роль Магнію в організмі людини більш ніж значна:

 • Каталіз основних метаболічних процесів;
 • Внутрішньоклітинний синтез білків і АТФ;
 • Стабілізація функціональності ЦНС;
 • Мінералізація тканин і т. д.

Одна з найважливіших функцій Магнію полягає в забезпеченні мінералами кісток і хрящової тканини. Це безпосередньо пов'язано з метаболізмом кальцію магній купірує освіта парагормона, що відповідає за резорбцію кальцію і стимулює виробництво кальцитоніну (транспортувальника кальцію в кісткову тканину).

Лікування артриту в домашніх умовах:

Домашні способи лікування можуть носити як позитивний, так і негативний характер, в залежності від ступеня занедбаності захворювання. Але в будь-якому випадку слід підтримуватися загальноприйнятих способів лікування, до них відносяться:

 1. Спеціальні ортопедичні корсети або супінатори;
 2. Дієтичне харчування за призначенням лікаря;
 3. Масаж;
 4. Бальнеологічні процедури.

Особливо оптимально проводити лікування магнієвими комплексами: лікувальні ванни з Бішофітом; гелієві розтирання; компреси з додаванням магнієвої солі. Такі процедури надають лікувальну, загальнозміцнюючу і профілактичну дію, сприяють нормалізації обміну речовин, купірування запалення і поступовому відновленню хрящової тканини. Бішофітотерапія не має протипоказань і побічних ефектів, тому лікування із застосуванням Бішофіту є найкращим засобом, як у народній, так і в офіційній медицині.

* Важливо! Сучасні методики лікування артриту можна подивитися на відео і обговорити на тематичному форумі присвяченому Бишофитотерапии.

Огляди

Залишити відгук
Купити Бішофіт для суглобів
Фильтры товаров
Область застосування
Форма випуску
Ціна
грн  –  грн
 • 32грн
 • 490грн
Об `єм
Сфера використання (1)