96 грн
В наявності
+
Область застосування:Для спини та суглобів
Форма випуску:Таблетки / капсули
Країна-виробник:Україна
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги

Офіційний виробникВся продукція сертифікована і має відповідні паспорта якості.

Миттєва обробка замовленьНаші менеджери в найкоротші терміни обробляють і готують замовлення до відвантаження.

Оповіщення SMSВи отримуєте SMS повідомлення про кожну стадію вашого замовлення.

Різні способи оплатиСплачуйте товари зручними вам способами: готівкою кур'єру, безготівково на квитанції банку або кредитною карткою у момент замовлення..

Доступна цінова політика Всі препарати безпосередньо від виробника за рекомендованою ціною.

Інструкція по застосуванню

Склад: хондроітин сульфат 90 % з акулячого хряща - 200 мг, аскорбінова кислота - 10 мг. Наповнювачі: крохмаль картопляний, лактоза, фруктоза, сорбіт, стеарат кальцію.

ДД “Хондроітин - Здорові суглоби” - унікальний живильний засіб, який містить всі компоненти, що є необхідними організму для природного відновлення хрящів. На відміну від ліків, які просто знімають симптоми хвороби хрящів, дія цієї чудової речовини спрямована на більш радикальне вирішення проблеми - регенерацію тканини хряща.

Основним складовим біологічно активної добавки “Хондроітин - Здорові суглоби” є витяжка з акулячого хряща - Хондроітин сульфат 90%.

(«Хондропротекція» - означає захист хрящу).

Відновлювальна дія:

Хондроітин сульфат - це високомолекулярний полісахарид, який відноситься до групи глюкозамінгліканів (або протеогліканів); як і глюкозамін, хондроітин сульфат має тропність до хрящової тканини, ініціює процес фіксації сірки при синтезі хондроітинсірчаної кислоти, що, в свою чергу, сприяє відкладенню кальцію в кістках і допомагає активній регенерації хряща.

Амортизаційна дія:

Хондроітин сульфат має здатність зберігати воду в товщі хряща у вигляді водних порожнин (мікропростори, так звані водні подушки), які створюють хорошу амортизацію та поглинають удари, що в результаті підвищує міцність з'єднувальної тканини.

Протизапальна дія:

Виконуючи роль глюкозаміна, хондроітин сульфат має протизапальну та анальгезуючу дію, зменшує болі в суглобах і хребті в стані спокою та при ходьбі. Важливою дією хондроітин сульфату є його здатність пригнічувати дію специфічних ферментів, які руйнують з'єднувальну тканину, зокрема лізосомальних ферментів, що вивільняються внаслідок руйнування хондроцитів (еластаза, пептідаза, катепсин, інтерлейкін-1 та ін.).

Косметологічна дія:

Хондроітин сульфат необхідний також при будь-яких патологічних процесах з'єднувальної тканини, не тільки хряща, але й сухожиль, зв'язок і, звичайно, шкіри. Хондроітин сульфат подібно до вітамінів А, В, С, Е можна назвати ентеральним косметичним препаратом.

Рекомендується як допоміжний засіб з метою корекції раціону харчування при порушеннях функцій суглобів та хребта:

  • міжхребцевий остеохондроз, остеопороз;
  • дегенеративнодистрофічні патології суглобів і хребта (первинний артроз, остеоартроз з переважним ураженням крупних суглобів і вузликові форми);
  • переломи (для прискорення утворення кісткової мозолі);
  • розтягування зв'язок, сухожиль;
  • при високих навантаженнях на опірнорухову систему.

ДД “Хондроітин - Здорові суглоби” полегшить біль і запалення, збільшить рухливість суглобів і зменшить їх набряклість.

Дозування:

дорослим по 1 таблетці три рази на день.

Термін вживання: 4 тижні.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів. При вживанні з антибактеріальними препаратами необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності: 24 місяці.

Не є лікарським засобом.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров’я України

ТУ У 15.8-32547646-001-2003

Гігієнічний висновок

№ 05.03.02-04/53347 від 30.12.2004

Відгуки

Таблетки помогают от боли в спине. Неплохие ощущения при регулярном и системном лечении. Болевой синдром уходит уже через пару часов.
Написати відгук
Купити Бішофіт для суглобів
×