Глюкозамін №40 для суглобів

75 грн
В наявності
+
Область застосування:Для спини та суглобів
Форма випуску:Таблетки / капсули
Країна-виробник:Україна
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги

Офіційний виробникВся продукція сертифікована і має відповідні паспорта якості.

Миттєва обробка замовленьНаші менеджери в найкоротші терміни обробляють і готують замовлення до відвантаження.

Оповіщення SMSВи отримуєте SMS повідомлення про кожну стадію вашого замовлення.

Різні способи оплатиСплачуйте товари зручними вам способами: готівкою кур'єру, безготівково на квитанції банку або кредитною карткою у момент замовлення..

Доступна цінова політика Всі препарати безпосередньо від виробника за рекомендованою ціною.

Інструкція по застосуванню

Глюкозамін необхідний для побудови сполучної тканини, він стимулює утворення колагену, сприяє поліпшенню харчування хрящової тканини, яка огортає суглоби.

Склад: глюкозамін - 0,4 г, кислота аскорбінова (віт. С) - 0,005 г.

Наповнювачі: крохмаль картопляний, МКЦ, лактоза (фруктоза, сорбіт), стеарат кальцію.

Для чого нам необхідний Глюкозамін?

Глюкозамін - проста молекула, що складається з глюкози та аміну. Глюкозамін є критично важливим для здоров'я суглобів, які є найслабкішим місцем при рухах людини. Він також є основним будівельним матеріалом для сполучної тканини, - бере участь в утворенні суглобових хрящів. Глюкозамін відноситься до класу аміносахарів (глюкозамінглікани) і, на відміну від інших вуглеводів, витрачається не на отримання енергії, а на формування сполучної тканини організму: хрящів, зв'язок, сухожиль, клапанів серця, синовіальної (суглобової) рідини та багато чого іншого, зокрема нігтів, волосся. При терті кісток одна об одну, хрящі та інші елементи суглобів поступово виснажуються, та розвивається остеоартроз (остеоартрит). Болі в суглобах і запалення суглобів - ознаки остеоартрозу (остеоартриту).

Хрящі, як і інші елементи суглобів, містять багато протеогліканів. Протеоглікани (глікозамінглікани) являють собою полісахаридні ланцюги, які складаються з глюкозаміну та інших сахарів. При рухах суглобів протеоглікани весь час руйнуються та вимагають постійної заміни. Якщо глюкозаміну в організмі не вистачає, що часто буває після 40 років, вироблення протеогліканів порушується. Ось чому дефіцит глюкозаміну є однією з головних причин дегенерації суглобів.

Властивості біодобавки “Глюкозамін”:

 • нормалізує вироблення внутрішньосуглобної рідини;
 • сприяє відновленню хрящових поверхонь суглобів, суглобової сумки;
 • сприяє нормальному відкладенню кальцію в пісній тканині;
 • сприяє зменшенню болів, знімає набряк, запалення;
 • сприяє виведенню солей із суглобів, зміцнює зв'язки;
 • покращує кровопостачання та живлення м'язової тканини;
 • має виражену імуномодулюючу дію;
 • перешкоджає утворенню та росту пухлин;
 • сприяє регенерації слизової шлунковокишкового тракту.

Вживання глюкозаміну при функціональних пору-шеннях суглобів вражає результатами. Ефект від постій-ного застосування глюкозаміну має перевагу перед нестероїдними протизапальними препаратами, які лише тимчасово усувають біль і мають серйозний побічний ефект (ушкодження слизової шлунково-кишкового тракту та ураження печінки).

ДД “ Глюкозамін” застосовується як біодобавка з метою корекції раціону харчування при:

 • функціональних порушеннях суглобів, хребту (деформуючий остеоартроз, ревматоїдні артрити, поліартрити, міжхребцевий остеохондроз), міозиті;
 • розтягуванні зв'язок;
 • навантаженні, в т.ч. у спортсменів;
 • відновленні після одержаних травм;
 • для зменшення ризику виникнення хвороб.

Остеоартроз:

З 2000-2001 року ВОЗ оголошена декада хвороб кісток і суглобів, що пов'язано зі значною поширеністю цієї групи хвороб. Остеоартроз посідає перше місце серед ревматичних хвороб, а в групі хвороб кісток і суглобів поступається тільки остеопорозу та синдрому болів в спині. Епідеміологічні дослідження показують, що на остеоартроз хворіє 10-12% населення будь-якого віку, зокрема 50% осіб старше 60 років. Суть остеоартрозу полягає в розвитку дегенерації суглобового хряща, внаслідок чого він втрачає свої амортизаційні властивості.

Біодобавка “Глюкозамін” містить вітамін С, який посилює дію глюкозаміну в організмі людини. Вітамін С відповідає за підтримання в здоровому стані колагену (білок сполучної тканини), формування кісткової та сполучної тканини, утворення стероїдних гормонів, регулює вуглеводний обмін.

Вітамін С має специфічний вплив на відновні процеси в суглобах, бере участь в нормалізації обмінних процесів в кістках, а також сприяє засвоєнню організмом кальцію та калію.

Молекула глюкозаміну засвоюється шлунково-кишковим трактом, після чого глюкозамін доставляється до хряща та інших тканин, де синтезується в необхідні компоненти. Біологічно активна добавка “Глюкозамін” має підвищену біодоступність, тому добре засвоюється навіть при порушенні засвоєння живильних речовин. Важливо відзначити, що ефект від прийому глюкозаміну розвивається поступово, іноді потрібно 6 місяців прийому глюкозаміну.

Враховуючи роль глюкозаміну у підтримці організму при функціональних порушеннях суглобів, в ідеалі прийом глюкозаміну повинен бути щоденним або, принаймні, здійснюватися тривалими циклами. Оздоровчій ефект після прийому глюкозаміну зберігається протягом 6-12 тижнів.

Дозування: препарат застосовують по 1 таблетці 3 рази на день під час прийому їжі.

Термін вживання: курс прийому 1-2 місяці. 3-4 курси на рік.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності: 24 місяці.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

ТУ У 15.8-32547646-001-2003

Гігієнічний висновок № 05.03.02-04/53347 від 30.12.2004.

Відгуки

В свое время были проблемы с суставами. Перепробовав кучу дорогих препаратов случайно в интернете увидел ваш сайт и меня удивили цены и я уже просто ради интереса решил заказать эти таблетки. Менеджер порекомендовал бишофитные ванны в комплексе с этими таблетками и я по сей день очень благодарен вам за такой совет и подход! Ломота и боль в суставах ушла! Спасибо! Рекомендую друзьям.
Написати відгук
Купити Бішофіт для суглобів
×