Бішофіт Форте холодний для суглобів

Торгова марка: Бишофит Mg

0140
Бішофіт інструкція

42 грн

Оптові ціни:

Кількість  3+   6+   12+   24+ 
Ціна  40 грн   39 грн   37 грн   36 грн 
+
Тел.: +38(066)278-30-61, +38(097)241-42-00

При замовленні від 1000 грн доставка БЕЗКОШТОВНА

 

ПРОДУКЦІЯ СЕРТИФІКОВАНА І МАЄ ПАСПОРТ ЯКОСТІ

Інструкція по застосуванню

Сфера застосування: природний мінеральний гель з охолоджуючим дією. Корисний при ударах м'яких тканин і розтягненні зв'язок, "тунельний синдром”

Дія: швидко охолоджує шкіру, полегшує стан після травми, має виражений протинабряковий ефект, попереджає утворення гематом (синців).

Метод застосування: невелику кількість гелю легко втерти в шкіру травмованої ділянки.

Ingredients (INCI): bishofit, menthol, glycerin, xanthan gum, allantoin, cocamidopropylbetaine, camphor, communis (castor) oil, niacin, mentha piperita oil, pine needle oil, eucalyptus oil.

запобіжні Заходи: не використовувати на пошкоджені ділянки шкіри. У разі випадкового потрапляння препарату в очі потрібно промити їх проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря.

ТУ У 20.4-38115979-001:2012

Висновок державної санепідекспертизи МОЗ України № 05.03.02-04/82609 від 12.09.2013 року.

Термін зберігання: 3 роки.

Номер партії ідентифікується по даті виготовлення

100 мл/ml

Відео огляд

 

Для даного товару відео огляд відсутній

Додатковий опис

Трансдермальное споживання магнію шляхом нанесення гелю Бішофіту сприяє підвищенню його рівня в організмі. Бішофіт легко засвоюється і добре переноситься, зручний у використанні, так як безпосередньо доступний для м'язової системи, якою для оптимального функціонування потрібно магній.

Тим не менш, недооцінена роль манія в організмі і несерйозне ставлення до його застосування, застосування у малій кількості, викликає занепокоєння багатьох дослідників. Дослідження показують, що у більшості людей магнію в раціоні харчування недостатньо, приблизно в одного з п'яти присутній тільки половина добової норми магнію в їх повсякденному раціоні.

Беручи магній орально, люди стикаються з труднощами абсорбції з-за проблем в шлунково-кишковому тракті. Оскільки всі прийняття магнію всередину дають потенційно послаблюючої ефект. Крім того, прийняття магнію орально може бути незручно, так як не завжди можна визначити кількість, необхідну для адекватної дози. Не завжди достатньо магнію додається до мульти-витаминые препарати.

Для застосування магнію в домашніх умовах краще всього підійде такий препарат як бішофіт полтавського родовища «Форте холодний». Гель Бішофіт швидко вбирається в шкіру. Бішофіт не містить консервантів. М'якше за консистенцією від інших засобів трансдермального споживання магнію, забезпечує терапевтично ефективна кількість магнію в клітинах, захищаючи найбільш чутливі ділянки шкіри.

До застосування препарату Бішофіт слід поставитися з повною відповідальністю, цей мінерал дійсно творить чудеса, але вимагає регулярного використання (мінімум 1 тиждень). Результат не змусить себе довго чекати іони магнію проникають через шкіру відновлять природним чином суглоби і м'язову тканину.

Бішофіт «Форте холодний» ідеально допомагає при проведенні процедури масажу, як професійного, так і в домашніх умовах. При його застосуванні, під час масажу буде забезпечено максимально зручне ковзання, а також контакт. Просто нанесіть його потрібну кількість області, які потребують особливої уваги, і втирайте бішофіт повністю в шкіру, по мірі необхідності повторіть, керуючись інструкцією виробника.

Ви можете придбати Бішофіт для суглобів у аптеках Дніпропетровська, або доставимо компанією-перевізником "Нова Пошта" з Полтави за 1-2 дні.

Відгуки

Сообщения не найдены

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ