Бішофіт Форте гарячий

Торгова марка: Бишофит Mg

0120
Бішофіт Полтавський Форте гарячий

45 грн

Оптові ціни:

Кількість  3+   6+   12+   24+ 
Ціна  43 грн   41 грн   40 грн   38 грн 
+
Тел.: +38(066)278-30-61, +38(097)241-42-00

При замовленні від 1000 грн доставка БЕЗКОШТОВНА

 

ПРОДУКЦІЯ СЕРТИФІКОВАНА І МАЄ ПАСПОРТ ЯКОСТІ

Інструкція по застосуванню

Сфера застосування: природний мінеральний гель для розтирань в області спини і суглобів з зігріваючою дією.

Дія: бішофіт і камфора підсилюють мікроциркуляцію, забезпечують корисними мінералами тканини, знімають біль і запалення в м'язах і суглобах, насичують організм магнієм трансдермально.

Метод застосування: легко втерти в шкіру і тепло укутати. При проведенні професійного мас сажа використовувати гель останні 2-3 хвилини заключного етапу.

Ingredients (INCI): bishofit, glycerin, propyleneglycol, niacin, xanthan gum, camphor, cocamidopropylbetaine, allantoin, lactic acid, communis (castor) oil, cinnamon leaf oil extra, abies sibirica oil, lavandula angustifolia oil, juniperus communis oil, eucalyptus oil, capsicum frutescens fruit extract.

запобіжні Заходи: у разі випадкового потрапляння препарату в очі потрібно промити їх проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря.

Висновок державної санепідекспертизи МОЗ України № 05.03.02-04/82609 від 12.09.2013 року.

Термін зберігання: 3 роки.

Номер партії ідентифікується по даті виготовлення

100 мл

Відео огляд

Додатковий опис

Бішофіт Форте гарячий полтавський - в наявності на складі, опис, спосіб застосування, інструкція по застосуванню, онлайн консультація.

Чому продукти і препарати, що містять магній (далі Mg) і вітамін в6, так корисні для нашого організму?


Mg відноситься до дуже важливим компонентом для сотень біохімічних реакцій, що робить його незамінним для здоров'я. Навіть помірний дефіцит Mg може призвести до підвищеної чутливості до шуму, нервозності, дратівливості, психічної депресії, сплутаності свідомості, судом, тремтіння, уповільнення реакції та безсоння.

В продуктах сучасного раціону харчування, міститься дуже мало Mg. Навіть всередині цільного зерна і свіжих овочів, наявність Mg, в останні роки неухильно знижується із-за виснаження корисних копалин в наших грунтах, тому він так необхідний для більшості людей. Бішофіт Mg полтавський рекомендується застосовувати трансдермально це найбільш ефективний спосіб швидко підвищити рівень Mg.

Якщо ви зацікавлені залишатися молодим з підвищеною енергією і життєвою силою, то ви просто зобов'язані дочитати цю статтю про бішофіт Mg полтавський до кінця. Існує багато розмов про кальції, вітаміну б6, антиоксидантах і ряду інших поживних речовин, і все ж ми можемо не помітити відсутню ланку в нашому раціоні, мінералу Mg.
Mg в нашому організмі, бере участь в численних (понад 350) біохімічних реакціях. І, що цікаво симптоми дефіциту Mg ідентичні тим, які проявляються в літньому віці і включають нерегулярне серцебиття, засмічення артерій, підвищений ризик серцево-судинних захворювань, високий кров'яний тиск і резистентність до інсуліну.

 

БІШОФІТ

Бішофіт Полтавського родовища видобувається з глибини 2,5 км - це древній пласт первісного моря в якому зародилося життя на нашій планеті. Незаймані цивілізацією найбільш чисті поклади природного Mg стали воістину справжнім скарбом для всіх мешканців нашої планети.
Бішофіт - це найбільше джерело Mg який вважається четвертим самим поширеним мінералом в організмі людини. Половина всього Mg знаходиться в кістках, а решта в м'яких тканинах. За аналізом крові вкрай важко визначити дефіцит Mg. Вважається, що близько 70% населення землі має недолік цього вкрай необхідного елемента. У зоні ризику від нестачі Mg знаходяться літні люди, діабетики, ті, хто використовує низькокалорійну дієту, ті, хто зловживає спиртним, а також спортсмени, які займаються важкими тренуваннями.

Враховуючи усі факти дефіциту Mg, чому ж раціон нашого харчування просто не в змозі забезпечити нас цим важливим мінералом? На початку 1900-х, продукти і вода, що вживається нами, володіла достатньою кількістю Mg. На жаль, в даний час наша питна вода фільтрується з зачисткою життєво важливих мінералів, включаючи Mg, а також сучасні методи ведення сільського господарства вже вичерпали грунту. Рівень Mg в нашій воді та харчових продуктах в два рази менше, ніж вони були сто років тому, тому BISHOFIT на сьогоднішній день є самим доступним і ефективним способом його поповнення.

 

Ви можете придбати Бішофіт Форте гарячий (Спинесил) в аптеках Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси чи доставимо компанією-перевізником "Нова Пошта" з Полтави за 1-2 дні

Відгуки

Доброго дня! Користуемося замовленими препаратами.Чоловік задоволений,спина турбує набагато менше. Дякуємо!

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ