Бішофіт Полтавський «Еліт»

Торгова марка: Бишофит Mg

0150
«Еліт» Бішофіт Полтавський

13 грн

+
Тел.: +38(066)278-30-61, +38(097)241-42-00

При замовленні від 1000 грн доставка БЕЗКОШТОВНА

 

ПРОДУКЦІЯ СЕРТИФІКОВАНА І МАЄ ПАСПОРТ ЯКОСТІ

Інструкція по застосуванню

Сфера застосування: природний мінерал з відомим косметичним та профілактичну дію: стимулює тонус і життєдіяльність тканин. Використовується для розтирання, компресів, апаратних процедур.

Дія: зміцнює м'язові і сполучні тканини, активізує обмін речовин. Зміст ефірних масел евкаліпта, ялівцю, сосни і ялиці синергирует тонізуючу, протизапальну і регенеруючу дію в ділянках суглобів і м'язів.

Метод застосування: легко втерти в шкіру і тепло укутати на 1-2 години. Компрес - розвести 1:1 гарячою водою (t розчину 35-40 ° C), просочити тканину і нанести на тіло (суглоб, спину) під плівку і тепло вкрити на 20-30 хвилин. Для апаратних процедур використовувати в розведенні 1:1 з водою.

Ingredients (INCI): bishofit, glycerin, allantoin, juniperus communis oil, mentha piperita oil, eucalyptus oil, pine needle oil.

запобіжні Заходи: у разі випадкового потрапляння препарату в очі потрібно промити їх проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря.

ТУ У 20.4-38115979-001:2012

Висновок державної санепідекспертизи МОЗ України № 05.03.02-04/82609 від 12.09.2013 року.

Термін зберігання: 3 роки.

Номер партії ідентифікується по даті виготовлення

100/250 мл/ml

Відео огляд

Додатковий опис

Бішофіт Полтавський «Еліт» - стародавній мінерал ультрачистого магнію, кращу якість.

Є ряд факторів, які збільшують всмоктування бишовита через шкіру. Вони включають в себе:

Збільшення область застосування.
Збільшення кількості часу.
Збільшення частоти застосування.
Зміна області застосування, на такі, як волосяний покрив голови і пахв, що володіють більш високим темпом поглинання.
Підвищення температури на область застосування.
Зволоження шкіри.

Бішофіт застосування:

Бішофіт застосовують трансдермально (через шкіру) – це найкращий з усіх відомих способів поповнення організму магнієм, плюс ціна бішофіту робить його самим доступним магнієвим препаратом. Бішофіт корисний при діабеті, артриті, кров'яний тиск, хвороби серця, інфаркту та інсульту (як запобігання та відновлення).

Плюси застосування Бішофіту:

Бішофіт є безпечним, зручним, доступним за ціною і ефективним.
Дозволяє максимально збільшити кількість магнію в організмі, не турбуючись про діарею, порушення травлення.
Це особливо корисно, при болях в суглобах і може застосовуватися безпосередньо до проблемних зон.

Отримання достатньої кількості магнію є одним з ключів до здоров'я і довголіття. Сьогодні більшість людей відчувають серйозний дефіцит магнію, отримуючи менше половини того, що їх предки сто років тому.

Мало того, що бішофіт (магній) відіграє важливу роль для правильного засвоєння кальцію, він також запобігає патологічну кальцифікації тканин. Кальцифікація тканин проявляється частково через порушення кальцієво-магнієвого балансу.

Бішофіт (Магній необхідний для вашої енергії, росту клітин, нервів, м'язів, серця і артеріальної системи. Це допоможе вам розслабитися як фізично, так і психологічно.

Вигоди використання препарату Бишовит можуть включати полегшення болю (наприклад, як при фибромиалгии), збільшення енергії (так як магній беруть участь у виробництві АТФ (аденозинтрифосфату) ), підтримка серцевої тканини і серцево-судинної системи (магній природно живить і розслабляє м'язи), підтримка функції головного мозку (яке залежить від АТФ), поліпшення настрою і зниження розтягуючих напружень, пов'язаних з, підтримка здорової шкіри, а також численні інші переваги для здоров'я.

Переваги препаратів Бішофіт Полтавський:
* Відновлення організму на клітинному рівні
* Підтримка детоксикації
* Облекчение болю і восполения
* Поліпшення настрою і зняття стресу

Бішофіт - стародавній мінерал що є золотим стандартом для швидкого і ефективного відновлення рівня магнію в організмі.

Ви можете придбати Бішофіт Полтавський «Еліт» у аптеках Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси чи доставимо компанією-перевізником "Нова Пошта" з Полтави за 1-2 дні

Відгуки

Бала травма колена врач сказал надо компрессы с бишофитом делать. Действительно через две недели боль как рукой сняло. Спасибо вам огромное.

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ