БІШОФІТ крем для масажу

Торгова марка: Бишофит Mg

0260
Масажний крем з бішофіту

41 грн

Оптові ціни:

Кількість  3+   6+   12+   24+ 
Ціна  39 грн   38 грн   36 грн   35 грн 
+
Тел.: +38(066)278-30-61, +38(097)241-42-00

При замовленні від 1000 грн доставка БЕЗКОШТОВНА

 

ПРОДУКЦІЯ СЕРТИФІКОВАНА І МАЄ ПАСПОРТ ЯКОСТІ

Інструкція по застосуванню

Сфера застосування: розігріваючий крем на основі природного магнієвого мінералу бішофіту для проведення професійного масажу.

Дія: доповнює і підсилює ефективність масажу. Використовується як допоміжний засіб при вирішенні проблем суглобів і спини. М'яко розігріває, покращує трофіку і метаболізм в тканинах, підсилює оздоровчу дію мануальних методик. Забезпечує максимальне ковзання і контакт під час масажу. Проявляє ароматерапевтичний дію. Стимулює процес насичення організму магнієм трансдермально.

Метод застосування: крем нанести на чисту шкіру і провести масаж потрібної ділянки тіла.

Ingredients (INCI): Aqua, Magnesium chloride (Bishofit), Vaseline, Glyceryl Monostearate, Ceto Stearyl Alcohol, Dimethicone, Polyethylene Glycol (PEG)-40, Communis (Castor) Oil, Elaeis Guineensis Kernel Oil, Glycerin, Cera Alba (Beeswax), Isopropyl palmitat, Paraffin, Stearin, Polyethylene Glycol (PEG)-400, Polyethylene Glycol (PEG)-1500, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Euxyl, Triethanolamine (TEA), Tea tree oil, Mentha Piperita oil, Citric acid.

запобіжні Заходи: у разі випадкового потрапляння препарату в очі потрібно промити їх проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря.

Виробник: ПП «Екобиз», Україна , р. Полтава , вул . Енгельса 19 А.  ТУ У 20.4-38115979-001:2012
Висновок державної санепідекспертизи МОЗ України № 05.03.02-04/82609 від 12.09.2013 року.

Термін зберігання: 1 рік.
Номер партії ідентифікується по даті виготовлення

100 мл/ml

Акція! Разом дешевше!

Новинки

Відео огляд

Додатковий опис

Серія продуктів, розроблених на основі Бішофіту, застосування яких сприяє насиченню цілющою силою всього організму через найбільший орган тіла – шкіру, що складається з засобів для ванн і ванн, гелів, рідких препаратів магнію, поповнилася ще одним засобом Масажним кремом Бішофіт.

 

Крем Бішофіт - це новий продукт, який можна охарактеризувати як ніжне, легкого засіб, що забезпечує відмінне ковзання і розігріваючий ефект. Цей крем був розроблений у відповідь на потребу населення в простій і ефективний засіб, який би спростив як простий, повсякденному ритуал по догляду за шкірою, так і доповнив і підсилив ефект при масажі, насичуючи клітини організму магнієм, заохочуючи в той же час оздоровлення тканини шкіри і захищаючи найбільш чутливі ділянки шкіри.

У цілому, магній, який у величезній кількості знаходиться в Бішофіт, є одним з найбільш життєво важливих мінералів, які сприяють життєзабезпечення наших клітин. Вчені його називають паливом для «електростанцій, заводів і регуляторів систем організму». Він виконує ключову роль в більш ніж 300 основних біохімічних реакцій, в тому числі впливає на мозок, м'язи, серце та кровоносні судини, що сприяє в кінцевому рахунку, зміцненню добробуту і здоров'я в цілому.

Магній доступний як для внутрішнього застосування, так і для зовнішнього використання. Обидва методи мають свої переваги і недоліки. Магній для внутрішнього DETOXMAG ідеально підходить людям не має проблем з шлунком в цьому випадку магній дуже добре засвоюється, не викликаючи побічної проносного ефекту. Але як правило, люди, які страждають нестачею магнію, мають проблеми з шлунком і для них більш ефективно зовнішнє споживання магнію (крем, гель, магнієве масло).

Враховуючи ці труднощі, показує явні переваги прийняття місцевого магнію, використовуючи Бішофіт для Масажу.

Крем Бішофіт (масажний) розроблений для найбільш чутливих людей з метою забезпечити доставку магнію безпосередньо в клітини організму через шкіру.

 

Ви можете придбати БІШОФІТ крем для масажу у аптеках Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси чи доставимо компанією-перевізником "Нова Пошта" з Полтави за 1-2 дні

Відгуки

Сообщения не найдены

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ