150 грн
В наявності
+
Область застосування:Для спини та суглобів
Форма випуску:Таблетки / капсули
Країна-виробник:Україна
Термін придатності:24 М
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги

Офіційний виробникВся продукція сертифікована і має відповідні паспорта якості.

Миттєва обробка замовленьНаші менеджери в найкоротші терміни обробляють і готують замовлення до відвантаження.

Оповіщення SMSВи отримуєте SMS повідомлення про кожну стадію вашого замовлення.

Різні способи оплатиСплачуйте товари зручними вам способами: готівкою кур'єру, безготівково на квитанції банку або кредитною карткою у момент замовлення..

Доступна цінова політика Всі препарати безпосередньо від виробника за рекомендованою ціною.

Інструкція по застосуванню

Препарат "Артротоп" відновлює суглоби, сприяє оновленню і зростанню сполучної тканини, стимулює вироблення колагену.

Склад мг/капс.: хондроітин сульфат - 50,0, бромелайн - 50,0, глюкозамін сульфат - 100,0, екстракт босвелії (Boswellia sacra) - 50,0, екстракт люцерни (Medicago sativa) - 150,0, вітімін D3 - 130 МО; наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, крохмаль.

Відчувати себе добре, коли щось болить, не може жодна людина. Коли болять суглоби бажаєш лежати в ліжку і нічого не робити, не рухатися і не пересуватися. Порушення роботи суглобів, сухожиль, зв'язок і кісток, біль в них, обмежують рухливість, а разом з нею і нашу свободу. Якщо є можливість - потрібно боротися за свою свободу, свободу пересування, життя без болю в суглобах, ломоти, хрускоту в них. Кісткова система - основа організму і при перших тривожних дзвіночках потребує Вашої уваги. Препарат "Артротоп" стане Вашим помічником на шляху досягнення свободи руху, позбавлення від болів, відновлення рухливості. Адже рух - це життя.

Традиційне лікування направлено на усунення больових і запальних проявів, для чого використовують нестероїдні протизапальні засоби. Такі протизапальні засоби маскують біль, але ніяк не сприяють відновленню пошкоджених хрящових тканин суглоба. ДД "Аротротоп" крім знеболюючою дії має здатність знімати запалення і відновлювати суглоби, тобто має хондропротекторну дію. Все це відбувається завдяки властивостям п`яти компонентів: хондроітин сульфату, бромелайну, глюкозамін сульфату, екстракту босвелії (Boswellia sacra), екстракту люцерни (Medicago sativa), вітіміну D3.

Хондроітин - це високомолекулярний полісахарид, який відноситься до групи протеогліканів, запобігає і уповільнює руйнування хряща. Хондроітин збільшує ефект мастила всередині суглобів і може інгібірувати (пригноблювати) дію ферментів, що руйнують хрящові тканини. Він здатний зберігати воду в товщі хряща у вигляді водних порожнин (водні подушки), які створюють амортизацію і поглинають удари, що в результаті підвищує міцність сполучної тканини. Хондроітин, як і глюкозамін, надає протизапальну і анальгезуючу дію, зменшує болі в суглобах і хребті в стані спокою і при ходьбі, збільшує їх гнучкість і рухливість, регенерацію. Будучи в'язким і в значній мірі гідратованим поліаніоном, хондроітин перешкоджає стисненню сполучної тканини і грає роль своєрідного мастила суглобових поверхонь. При прийомі всередину покращує фосфорно-кальцієвий обмін в хрящовій тканині, прискорює процеси її відновлення, гальмує процеси дегенерації хрящової тканини, стимулює синтез глюкозамінгліканів, сприяє регенерації суглобової сумки і хрящових поверхонь суглобів, збільшує вироблення внутрішньосуставної рідини. Одночасне використання глюкозаміну та хондроітину щодо стимулювання утворення нового хряща та захисту існуючої хрящової тканини є взаємопосилюючим (синергічним)!

Бромелайн має протизапальну дію, благотворно діючи на суглоби. Запалену зону оточує шар фібрину - протизапального з'єднання. Бромелайн здатний перешкоджати набряку за допомогою активізації протеаз, розщеплюючих фібрин. Бромелайн також зупиняє формування хінинів - з'єднань, що утворюються під час запального процесу, які сприяють посиленню болю і набряклості суглобів.

Глюкозамін - постачальник необхідних будівельних блоків для суглобів. Організм здатен відновлювати хрящ тільки тоді, коли має в достатку глюкозаміну. Глюкозамін сульфат має максимальну біохімічну всмоктуваність. Після всмоктування він доставляється до хряща та інших тканин, де синтезується в необхідні компоненти і починає стимулювати вироблення найнеобхідніших мукополісахаридів, збільшує рухливість уражених суглобів, покращує стан тканини суглобових поверхонь. Це сприяє відновленню хрящової тканини, покращує утворення внутрішньосуставної рідини, зменшує м'язову стомлюваність, укріплює сполучну тканину. Глюкозамін сульфат впливає на причину хвороби, а не на її симптоми (як це ідбувається при прийомі нестероїдних протизапальних засобів).

Екстракт босвелії з давніх часів використовувався для полегшення стану хворих на ревматоїдні захворювання. Екстракт босвелії містить так звані босвелієві кислоти. Сумісно з іншими п'ятиядерними тритерпеновими кислотами вони є біологічно активними компонентами босвелії. Завдяки цим активним компонентам екстракт сприяє оздоровленню суглобів, гальмує запальні процеси в сполучних тканинах, суглобах, зменшує набряки, стимулює кровообіг, укріплює кровоносні судини в суглобових тканинах, а також сприяє відновленню пошкоджених кровоносних судин. Екстракт босвелії володіє протизапальною дією, рівною дії ліків, але не викликає побічних дій, які провокують лікарські препарати.

Наявність вітаміну D3 в даному препараті дозволяє заповнити його дефіцит в організмі. Вітамін D3 підвищує всмоктування кальцію в ЖКТ і його закріплення в кістковій тканині. Особливо схильні до дефіциту вітаміну D3 літні люди: вони проводять мало часу зовні будинку на сонце, і їх харчування не завжди повноцінно. А оскільки з віком здатність перетворювати молекули попередників, що утворюються в шкірі у вітамін, падає удвічі в порівнянні з молодим віком, у літніх людей протягом пізньої осені і зими може наступити дефіцит цього вітаміну. Дія вітаміну в основному направлена на забезпечення цілісності кісток при збільшенні адсорбції мінеральних речовин, необхідних для побудови і підтримки скелетної структури.

Екстракт люцерни містить широкий спектр біологічно активних речовин: велику кількість добре засвоюваного білку, вітаміни (А, Д, Е, К та ін.), каротин, пектинові речовини. Люцерна багата хлорофілом, містить також флавоноїди, вільні амінокислоти, ферменти і інші біологічно активні речовини. Люцерна відрізняється високим вмістом мінеральних речовин, особливо кальцію, магнію, фосфору, калію, натрію, заліза, марганцю, молібдену, селену, кремнію, сірки та ін.. Естроген люцерни запобігає розвитку остеопорозу. Екстракт люцерни прискорює процес регенерації шкіри і має корисну антиоксидантну дію на організм.

Рекомендується застосовувати з метою кореції раціону харчування для/при:

  • забезпечення живильної підтримки кістковосуглобової системи;
  • зменшення запальних процесів і больових відчуттів в суглобах;
  • сприяння оновленню і зростанню сполучної тканини;
  • стимуляції вироблення колагену.

Не є лікарським засобом.

Вживати: дорослим та підліткам з 16 років по 1 капсулі 3 рази на день до їжі. Рекомендується тривалий прийом, який погоджується з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

ТУ У 15.8-32547646-001-2003

Висновок МОЗ України № 05.03.02-04/49900 від 18.10.2006 р.

Відгуки

Понравился состав, решили попробовать, пока говорить еще рано, возможно это самовнушение но боль уходит и суставы перестали хрустеть.
Написати відгук
Купити Бішофіт для суглобів
×