Бішофіт для суглобів

(1)
81 грн
Для приготування бішофітові ванн, при: деформуючому артрозі, артриті, остеохондрозі хребта, наслідків травм, невриті, невралгії, радикуліті, неврозі, вегето-судинної дистонії, порушення обміну речовин і сну. Детальніше...
Deal of the day
(1)
352 грн 362 грн
Для приготування бішофітові ванн, при: деформуючому артрозі, артриті, остеохондрозі хребта, наслідків травм, невриті, невралгії, радикуліті, неврозі, вегето-судинної дистонії, порушення обміну речовин і сну. Детальніше...
(4)
36 грн
Деформуючий артроз (остеоартроз, коксартроз, а ртроз пальців рук, артрозо артрит колінних суглобів). Ревматоїдний артрити (артрит кистей рук, артрит колінного суглоба, артрит плечового суглоба, артрит рук , артрит пальців рук). Остеохондроз будь-якого ступеня тяжкості. Детальніше...
(1)
46 грн 48 грн
Кращий препарат із серії Полтавського Бішофіту для домашніх розтирань і професійного масажу шиї, попереку і всієї спини. Детальніше...
(3)
45 грн
Бішофіт з розігріваються дією - ефективний засіб для лікування захворювань спини і шийних хребтів. Підсилює мікроциркуляцію, забезпечує корисними мінералами тканини, знімає біль і запалення в м'язах і суглобах, насичує організм магнієм трансдермально. Детальніше...
42 грн
При забиті м'яких тканин і розтягнень зв'язок, "тунельниому синдромі". Швидко охолоджує шкіру, полегшує стан після травми, має виражений протинабряковий ефект, попереджає утворення гематом (синців). Детальніше...
99 грн 120 грн
Магнієва олія - висококонцентрований натуральний хлорид магнію. Добутий з глибини 2,5 км, місця залягання мінералів первісних, незайманих цивілізацією...
(2)
26 грн
Розчин бішофіту для компресів - зміцнює м'язові і сполучні тканини суглоба, активізує процеси обміну речовин. Детальніше...
(2)
41 грн
Розчин бішофіту для компресів - зміцнює м'язові і сполучні тканини суглоба, активізує процеси обміну речовин. Детальніше...
(1)
41 грн
Немає у наявності

Професійний, масажний крем на основі природного бішофіту для реабілітації опорно-рухового апарату (артрит, артроз, бурсит, кифоз, міозит, міопатія, остеомієліт, остеопороз, остеохондроз, радикуліт, сколіоз).

(1)
144 грн
Немає у наявності

Гель для апаратного застосування (електрофорез з бішофітом). Підсилює реабілітаційні ефекти апаратної фізіотерапії. Насичує організм трансдермально магнієм, мінералами і мікроелементами.

86 грн
Магнієві пластівці - высококонцентри-ний натуральний хлорид магнію. Чистий, природний мінерал видобутий з глибини 2,5 км, місця залягання  первобыт-них,...

Захворювання опорно-рухового апарату

Захворювання суглобів дуже поширена проблема, вона має безліч можливих причин - але, як правило, це результат травми або артриту.

Інформація та поради на цій сторінці, не повинні використовуватися для самостійної діагностики свого стану і лікування, вона повинна дати вам більш повне уявлення про те, що викликає у вас больові відчуття опорно-рухового апарату.

Це включає в себе:

 1. больові відчуття тільки в одному суглобі (диартрозе)
 2. біль в багатьох суглобах


Больові ощущениятолько в одному суглобі
Колінний суглоб, найбільш часто зазнає пошкоджень і найбільш сприйнятливі до больових відчуттів.

Дізнайтеся більше про найпоширеніші причини запалень в коліні.

Найбільш поширені причини больових відчуттів в одному суглобі, описані нижче.

Загострення остеоартриту

У людей старшого віку, біль в суглобах, яка стає все сильніше і сильніше, як правило, ознака артрозу, який є найбільш поширеним типом артриту.

Артроз причини появи

Артроз заподіює больові відчуття і скутість, тому що пошкоджує захисну поверхню кісток і викликає легку набряклість тканин навколо диартроза.
Артроз може утворитися і у молодих людей, особливо тих, хто мають надлишкову вагу або тих, хто мав серйозні травми суглобів в минулому.

Запалення синовіальної оболонки диартроза

Якщо ви недавно отримали травму диартроза, і раптом через деякий час больові відчуття нагадали про себе знову, причиною може бути запалення тонкого шару тканини, вистилає суглобову область і сухожилля - стан, який називається травматичний синовіт.

Подагра або псевдоподагра

Якщо шкіра над суглобами гаряча і червона, і больові відчуття виникають у вигляді повторюваних нападів, причиною може бути подагра або псевдоподагра, які є видами артриту.

Подагра викликана нарощуванням сечової кислоти (продукту відходів) в організмі. Сечова кислота накопичується, якщо нирки не виводять її належним чином, або, якщо її виробляється занадто багато.
Якщо рівень стає дуже високим, її кристали урати (похідне сечової кислоти) формуються в суглобах. Кристали викликають запалення і сильні больові відчуття. Ви ледь можете рухати суглобом при цьому можливо невелике підвищення температури.

Подагра зазвичай вражає спершу суглоб великого пальця ноги, перш ніж торкнутися інші. Важливо правильно діагностувати подагру, і правельное лікування дозволить запобігти подальше поширення болю та інвалідності.

Псевдоподагра анологична подагрі, в тому, що кристали пірофосфату кальцію відкладаються навколо диартроза. Однак, на відміну від подагри, псевдоподагра може вплинути на колінний суглоб в першу чергу.

Пошкодження хряща в задній частині колінної чашечки
Біль в коліні, що виникає при хотьбе вгору або вниз по сходах може бути ознакою пошкодженої колінної чашечки - стан, який називається хондромаляция надколінка. Причина насправді можуть бути різні, але в основному це може бути пов'язано з надмірним використанням коліна.

Кровотеча в суглобах

Якщо у Вас недавно була травма коленна, така як розірвані зв'язки або перелом, це може викликати кровотечу в спільні простору відоме як гемартрозу.
Ознаки гемартрозу набряк колінного суглоба, біль, синці, які з'являються незабаром після травми, можливе підвищення температури.

Менш поширені причини
Набагато рідше раптові больові відчуття опорно-рухового апарату може викликати:

 1. реактивний артрит - зазвичай розвивається після інфекції і, як правило, може проявлятися як у молодих, так і дорослих;
  псоріатичний артрит - тип артриту, який зачіпає до одного з п'яти чоловік з псоріазом;
  ревматоїдний артрит, - який може торкнутися тільки один суглоб, з приходить і минає болем;
  Хвороба Осгуда-Шлаттера (пухлина і болючість трохи нижче колінної чашечки).

Болі в суглобах як наслідок магнієвого дефіциту.

Больові відчуття опорно-рухового апарату дуже часта скарга, яка може призвести до поганого самопочуття всього організму, адже навіть з-за незначної суглобного болю ви можете відмовитися від ваших улюблених занять і залишатися вдома весь день. Ви повинні знати, що ряд факторів може сприяти збільшенню вашого самопочуття, один з них дефіцит магнію. Дослідження показали, що із-за нестачі магнію в організмі, може порушиться нормальна робота опорно-рухового апарату, що призводить до больових відчуттів.

Важливість магнію

Магній є незамінним мінералом, який відіграє дуже важливу роль в численних процесах організму, в тому числі підтримці нормального функціонування м'язів і нервів, нормалізує поглинання кальцію та інших поживних речовин, а також допомагає в роботі серцево-судинної системи. Магній в невеликих кількостях також міститься в продуктах харчування, таких як зелень і горіхи, але більшість людей не отримують достатньої кількості магнію з свого харчового раціону.

Нестача магнію, також відомий як гіпомагніємія, може викликати низку неприємних симптомів, у тому числі слабкість, судоми і низький рівень кальцію в крові. Крім того, дослідження показали, що низький рівень магнію може також сприяти деяких хронічних захворювань. Больові відчуття опорно-рухового апарату і дефіцит магнію може викликати проблеми з функціонуванням вашого скелета і м'язів, у тому числі викликати судоми, біль у м'язах, спині і шиї, а також головні болі. Крім того, пацієнти, які страждають від хронічних захворювань опорно-рухового апарату, таких як остеопороз і ревматоїдний артрит часто мають аномально низькі рівні магнію і піддаються більш високому ризику розвитку остеопорозу. Остеопороз і ревматоїдний артрит пов'язані з дефіцитом магнію, через його низьке споживання.

Для ефективного відновлення опорно-рухового апарату рекомендоване споживання магнію для жінок між 310 та 320 мг на день, а для чоловіків становить від 400 до 420 мг на день.

Домашні засоби для лікування артриту і болю в суглобах

1. Імбирний чай з куркумою
Куркума, імбир, мають протизапальні властивості. Куркумі, зокрема, останнім часом приділяють особливу увагу. Його активним інгредієнтом є те, що називається куркумін, який є потужним антиоксидантом. Крім того, він знижує рівень 2 ферментів, відповідальних за запальні процеси.

Інгредієнти на 2 порції:

 1. -2 Склянки води
  -1/2 Чайної ложки меленого імбиру
  -1/2 Чайної ложки меленої куркуми
  -Цукор за смаком

Приготування:
2 чашки води довести до кипіння, додати ½ чайної ложки меленого імбиру і куркуми. Зменшити вогонь і варити протягом 10-15 хвилин. Процідити, додати мед (цукор) за смаком і насолоджуйтеся корисним напоєм, приймаючи два рази на день.

2. Оливкова олія
1 столова ложка оливкової олії містить 200-мг Oleocanthal. Oleocanthal має протизапальний ефект так само як фармацевтичне речовина ібупрофен. Тепло руйнує oleocanthal, тому необхідно використовувати оливкову олію тільки "холодного віджиму". Стиглість оливок також визначає рівень oleocanthal.

Інгредієнти:

 1. -2-3 Столові ложки оливкової олії холодного віджиму

Застосування:
Втирайте, м'яко масажуючи, трохи оливкової олії у ваші запалені суглоби два рази на день.

3. Листя кульбаби
В листі кульбаби неймовірно високий вміст вітамінів А і С, які допомагають відновлювати пошкоджені тканини і виводити токсини. Листя кульбаби володіють протизапальними властивостями за рахунок міститься в них лінолевої кислоти. Лінолева кислота необхідна організму для вироблення простагландину, який в основному регулює імунні реакції і зменшує запалення кислоти. З-за своєї участі в імунних реакцій, кульбаба показує великий потенціал, коли мова йде про лікування ревматоїдного артриту, зокрема. Ви можете приготувати салат з листя кульбаби, або заварити з них чай.