Мазь від натоптишів засіб від шпори "Бішофіт П'ятковий гель"

Торгова марка: Бишофит Mg

0510
Засіб від натоптишів

51 грн

+
Тел.: +38(066)278-30-61, +38(097)241-42-00

При замовленні від 1000 грн доставка БЕЗКОШТОВНА

 

ПРОДУКЦІЯ СЕРТИФІКОВАНА І МАЄ ПАСПОРТ ЯКОСТІ

Інструкція по застосуванню

Сфера застосування: при натоптишах, п'ятковій шпорі, «кісточках», тріщинах, грубих мозолях. Для пом'якшення і регенерації шкіри стоп.

Дія: сприяє розсмоктуванню натоптишів, п'яткової шпори і грубих мозолів, прискорює відновні процеси в тканинах стопи. Регулює рівень солей кальцію в аргонізме, попереджає його кристалізації і осадження. Пом'якшує, зволожує і живить шкіру стоп, підвищує її еластичність. Відновлює мінеральний обмін при проявах подагри - «кісточках».

Метод застосування: нанести гель на чисту шкіру і втерти в проблемні місця стоп. Тривалість 3-5 днів. Повторити при необхідності.

Ingredients (INCI): bishofit, propyleneglycol, glycerin, xanthan gum, laminaria digitata extract, menthol, urea, mentha piperita oil, eucalyptus oil, citrus medica limonum peel oil.

запобіжні Заходи: у разі випадкового потрапляння препарату в очі потрібно промити їх проточною водою і при необхідності звернутися до лікаря.

100 мл/ml

Відео огляд

Додатковий опис

Ви можете купити Засіб від натоптишів Бішофіт «П'ятковий гель» у аптеках Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси чи доставимо компанією-перевізником "Нова Пошта" з Полтави за 1-2 дня

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ